• info@ramzarz.info
  • ۱۶ فروردین ۱۴۰۲

در این مقاله قصد داریم سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال را روی ارز ریپل بررسی کنیم. نقاط ورودی که این ربات می‌دهد بر مبنای ۵۵ اسیلاتور و شاخص‌های دقیق تحلیل تکنیکال است. تقریبا می‌توانیم بگوییم که از اکثر اندیکاتورها و سیستم‌هایی که اطلاعات دقیق از حرکت قیمت در اختیار می‌گذارند، استفاده می‌کنند. برخی از شاخص‌ها و اسیلاتورها منسوخ‌شده هستند، به صورتی که بعد از این که بازار حرکت کرد سیگنال می‌دهند. البته اگر بتوانید در کنار استفاده از سیگنال‌های ربات از این اندیکاتورها و اسیلاتورها استفاده کنید. در ادامه چند نمونه از سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال را روی ریپل می‌گذاریم و بررسی می‌کنیم که سیگنال ریپل را بر مبنای چه علائم تکنیکالی صادر کرده است.

آشنایی با ارز ریپل

قبل از این که تریدها و سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال را روی ریپل بررسی کنیم، بهتر است که یک آشنایی با رمز ارز ریپل داشته باشیم و بدانیم که چرا یکی از ارزهای محبوب بازار کریپتو است.

ریپل یک شبکه و پروتکل پرداخت دیجیتال مبتنی‌ بر بلاکچین است. رمز ارز XRP ارز دیجیتال بومی شبکه ریپل است که از آن به منظور انجام پرداخت‌های جهانی استفاده می‌شود. تراکنش‌ها در شبکه ریپل در پنج ثانیه تایید می‌شوند و کارمزد بسیار پایینی دارند. به همین دلیل یکی از ارزهای محبوب بازار کریپتو محسوب می‌شود.

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی ریپل

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی ریپل

در نمودار بالا چند نمونه از سیگنال‌های ربات را مشاهده می‌کنید. چند نکته مهم درباره این سیگنال‌ها وجود دارد:

۱-ربات سوپر سیگنال در دسته ربات‌های دستیار ترید قرار دارد؛ در نتیجه برای شما حد سود و ضرر دقیقی مشخص نمی‌کند. اما با در نظر گرفتن خطوط حمایت و مقاومتی که از قبل سیگنال ربات در آن مکان صادر شده است، می‌توانید حد سود و ضرر تقریبی برای خودتان مشخص کنید.

۲-اگر به نمودار بالا دقت کنید متوجه می‌شوید که سیگنال‌هایی که این ربات در اختیار قرار می‌دهد در سقف یا کف است؛ در واقع قبل از شروع روند سیگنال آن را صادر می‌کند. همین عامل باعث می‌شود که بتوانید بخش بیشتری از روند را شکار کنید.

۳-اگر استراتژی معاملاتی شخصی دارید که حد سود و ضرر را مشخص می‌کند از آن پیروی کنید. اما اگر استراتژی معاملاتی شخصی ندارید صبر کنید تا ربات سیگنال معکوس بدهد. در نمودار بالا آخرین سیگنالی که ربات در پوزیشن Buy به ما می‌دهد، می‌توانست سود بسیار زیادی عاید ما کند. اگر می‌توانستیم معامله‌مان را باز داشته باشیم.

سیگنال ریپل

سیگنال‌هایی که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید در پیوت‌های سقف و کف صادر شده است، و طبق سیستم هوش مصنوعی که ربات دارد صبر می‌کند تا روند تایید کندلی برای تغییر روند را بگیرد و بعد سیگنال را صادر می‌کند. همانطور که در چارت مشاهده می‌کنید، تقریبا یک منطقه حمایت و مقاومت استاتیک داریم، که نمودار در روند سایدی که داشته، دو بار به آن واکنش نشان داده است. همین روند ساید باعث تشکیل چهار فرصت معاملاتی در پوزیشن‌های Buy و Sell می‌شود که ربات به درستی آن را شناسایی کرده است. پس اگر ربات را در اختیار داشتید می‌توانست سودهای بسیار خوبی در اختیارتان قرار دهد.

برای خرید ربات سوپر سیگنال کلیک کنید!

سیگنال ریپل

در روندها از معاملات‌تان خارج نشوید

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می‌کنید، ما در یک روند صعودی قرار داشتیم. زمانی که بازار در روند است، بگذارید معامله‌تان باز باشد و با یک استراحت کوچک نمودار به سمت معکوس سریع از معامله‌تان خارج نشوید؛ به این خاطر که شما برای ورود و باز کردن معامله، هر بار باید کارمزد یا اسپرد پرداخت کنید. اگر تعداد زیادی معامله باز کنید هر دفعه باید کارمز بدهید و اگر حجم زیادی معامله باز کنید در نهایت متوجه می‌شوید که مبلغ زیادی از حساب‌تان را برای اسپرد از دست داده‌اید.

در نمودار بالا ربات روند صعود روی ارز ریپل را تشخیص داده است و هر دفعه با برگشت‌ها و استراحت‌های نمودار به سمت عقب یک سیگنال دیگر در جهت بای صادر کرده است. اگر دقت کنید هفت سیگنال در جهت Buy روی نمودار در همان جهت روند صعودی صادر شده است؛ که در نهایت همه آن سیگنال‌ها در بهترین نقطه ممکن با یک سیگنال معکوس در جهت Sell بسته می‌شود.

همین مقدار از نمودار را که در تایم فریم نسبتا پایین است، اگر بتوانید به صورت هفتگی با یک حجم مناسب شکار کنید، می‌توانید بارتان را برای یک ماه ببندید.

بیشتر بخوانید: آموزش استفاده از سرویس سیگنال‌‌دهی رمزارز

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال تقریبا روی اکثر ارزهای بازار کریپتو به همین صورت سیگنال ریپل دقیق است و نقاط ورودی که مشخص می‌کند در بهترین حالت ممکن است. اگر شخصیت معامله‌گری دارید که به این صورت است که در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت فعالیت می‌کنید، می‌توانید از این ربات استفاده کنید و معاملات خوبی را انجام دهید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما