• info@ramzarz.info
  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۰

استفاده از امکانات داشبورد رمزارز، نیازمند ایجاد یک حساب کاربری و انجام مراحل ثبت‌نام است. اگر تاکنون این کار را انجام نداده‌اید، از طریق این آموزش می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کرده و از قابلیت‌های موجود در داشبورد رمزارز استفاده کنید.

مراحل ثبت نام در وب‌سایت رمزارز بسیار ساده است. برای این کار کافی‌ست ویدیوی زیر را مشاهده کنید یا مراحلی که گفته‌شده را به ترتیب انجام دهید.

بعد از ورود به صفحه اصلی رمزارز.اینفو، بر روی گزینه «ورود/ثبت‌نام» کلیک کنید.

ثبت نام در داشبورد معاملاتی رمزارز

 

در پنجره جدید، گزینه «ثبت‌نام» را انتخاب کنید.

ثبت نام رمزارز

 

برای کوتاه‌تر شدن مسیر ثبت‌نام، می‌توانید از گزینه «ورود با حساب Google» استفاده کنید. از این گزینه تنها زمانی می‌توانید استفاده کنید که از قبل وارد حساب گوگل خود شده باشید. با این‌کار نیازی به پر کردن فرم ثبت‌نام و تکمیل اطلاعات شخصی نخواهید داشت.

ثبتنام رمزارز

 

اطلاعات مورد نیاز پلتفرم رمزارز را وارد کرده و بعد از فعال کردن چک مارک در بخش «شرایط عمومی»، گزینه «ادامه» را انتخاب کنید. اطلاعات مورد نیاز برای ثبت‌نام در پنل رمزارز شامل نام و نام خانوادگی، پست الکترونیک و رمزعبور می‌شود. چنانچه وبسایت رمزارز توسط فرد خاصی به شما معرفی شده، کد فرد را می‌توانید در بخش «کد معرف» وارد کنید.

 

ثبتنام در سایت رمزارز

 

بعد از اتمام این بخش، یک کد از طریق رمزارز.اینفو به ایمیل شما ارسال می‌شود که تنها ۲ دقیقه اعتبار دارد. این کد را در بخش «کد فعال‌سازی» وارد کرده و بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید.

ثبتنام در داشبورد رمزارز

 

در صورتی که ایمیل و کد ارسالی را به صورت صحیح وارد کنید پیام «شما با موفقیت ثبت‌نام کردید» را مشاهده خواهید کرد. سپس به صفحه اصلی (ورود به داشبورد) باز خواهید گشت. در این بخش باید ایمیل و پسورد انتخابی خود را وارد کنید و بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید.

 

ثبتنام در پنل رمزارز

 

مراحل ثبت‌نام شما به پایان رسید. با وارد کردن ایمیل و پسورد و کلیک بر روی گزینه «ورود»، به داشبورد رمزارز و حساب کاربری خود دسترسی خواهید داشت.

 

داشبورد معاملاتی رمزارز

موفق و پرسود باشید.

 

در صورتی که هرگونه سوالی درباره نحوه ثبتنام در داشبورد رمزارز دارید، می‌توانید کامنت بگذارید یا از طریق پشتیبانی مطرح کنید.

 

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما