• info@ramzarz.info
  • ۲۷ تیر ۱۴۰۲

در این مقاله قصد داریم میزان سوددهی سیگنال‌های ربات اسمارت ترید را در ماه بررسی کنیم. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که تریدرهای مختلف استراتژی‌های مختلفی دارند و بنابر استراتژی‌های خود تعداد معاملات ماهانه و سیستم مدیریت سرمایه متفاوتی دارند. در نتیجه در این مقاله توضیح مختصری درباره سیستم مدیریت سرمایه‌ای که می‌توانید در معاملات‌تان رعایت کنید می‌دهیم و بعد بررسی می‌کنیم که با توجه به سیستم‌های مدیریت سرمایه و ریسک ماهانه چند درصد سود می‌توانید روی حساب‌تان بگیرید.

مدیریت سرمایه چیست؟

مدیریت سرمایه بخشی از یک سیستم معاملاتی است. دانشی که از به کارگیری همزمان تحلیل، روان‌شناسی و مدیریت سرمایه استفاده می‌کند، را یک سیستم معاملاتی می‌گویند. سیستم معاملاتی همانند یک صندلی سه پایه است که یک پایه آن را تحلیل بازار، پایه دیگر را روان‌شناسی و پایه دیگر آن را مدیریت سرمایه تشکیل می‌دهد. برای موفقیت در بازارهای مالی هر سه عامل باید در کنار هم و با هم مورد استفاده قرار بگیرند. یک استراتژی موفق حاوی دو فاکتور اصلی است که آن را به فرمول مدیریت سرمایه در سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند. اهمیت درجه ریسک‌پذیری در مدیریت سرمایه بسیار زیاد است. مدیریت سرمایه درست شما را در بازار محافظت‌شده نگه می‌دارد. پیشنهاد می‌شود قبل از ورود به حوزه سرمایه‌گذاری، ابتدا شخصیت خود را در سرمایه‌گذاری بسنجید. اولین نکته در بدو ورود به این سیستم این است که کدام یک از شخصیت‌های زیر را دارا هستید؛ یعنی در واقع، علایق‌تان در کدام زمینه است.

معامله‌گر: تریدر باید بتواند در پایین‌ترین سطح، یک کالا، خدمات و یا وسیله‌ای را بخرد و همان را در بالاترین سطح قیمت بفروشد.

سرمایه‌گذار: سرمایه‌گذار باید دانش خود را به حدی بالا ببرد که بداند در چه سطح و یا رشته‌ای سرمایه‌گذاری کند. سرمایه‌گذار باید آنقدر علم کسب کند که در بهترین بازار سرمایه‌گذاری کند.

بازاریاب: در بازاریابی، شخص نه سرمایه‌گذار و نه تریدر است. این شخص سرمایه کافی برای ترید را ندارد، بنابراین از طریق بازاریابی می‌تواند سرمایه زیادی را جذب کند و شخصاً وارد بازار شود.

بیشتر بخوانید: آموزش خرید و استفاده از سرویس سیگنال‌‌دهی رمزارز

مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال

به طور کلی مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال، به معنی چگونگی معامله و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با کم‌ترین ریسک و بیشترین بازدهی در زمانی معقول است. بنابراین یک استراتژی مالی که راه سرمایه‌گذاری بر رمز ارزهای گوناگون را تعیین می‌کند و علاوه بر آن زمان ورود تریدر به بازار، حجم خرید و نقاط ورود و خروج در معامله را تعیین کند، می‌تواند سرمایه را در بازار ارز دیجیتال کنترل کند. همچنین تعداد معاملات ماهانه و هفتگی‌تان را بررسی کنید تا بفهمید این معاملات در بازه‌های زمانی متفاوت چگونه می‌تواند سیستم مدیریت سرمایه‌تان را قوی‌تر و استوارتر کند. نکته‌ای که باید برای پیاده‌سازی اصول مدیریت سرمایه در نظر داشته باشید، این است که موضوع کاملاً شخصی است؛ به عبارت دیگر، نمی‌توانید (بهتر است بگوییم نباید) اصول مدیریت کردن سرمایه معامله‌گر دیگری را برای خودتان اجرا کنید. عوامل گوناگونی مثل میزان بالانس حساب معاملاتی، درصد ریسک بر روی هر معامله، میزان ریسک ماهانه و… در انتخاب روش‌های مدیریت کردن سرمایه دخالت دارند.

میزان سوددهی ربات اسمارت ترید

بعد از این که سیستم مدیریت سرمایه خودتان را طراحی کردید، باید آن را روی بازار با توجه به استراتژی‌تان تست کنید. همانطور که می‌دانید ربات اسمارت ترید، سیگنال‌های زیادی می‌دهد. هر تریدری باید بنابر سیستم مدیریت سرمایه خود این سیگنال‌ها را گزینش کند و بهترین‌ها را برای معاملات‌ خود انتخاب کند.

طبق بررسی‌ها، کاربرانی که از ربات اسمارت ترید استفاده کرده‌اند، میانگین ماهانه حداقل بین ۵۰ تا ۶۰ درصد روی بالانس‌های حساب معاملاتی‌ خود توانسته‌اند سود بگیرند. این مورد با توجه به استراتژی شخصی خودتان، شاید بیشتر نیز شود.

برای خرید ربات اسمارت ترید کلیک کنید!

طبق بررسی‌ها اگر بتوانید در بازارهایی مثل ارزهای دیجیتال یا فارکس ماهانه، ۲۰ درصد بر روی حساب‌تان سود بگیرید، به نحوه عالی عمل کردید. سیگنال‌های ربات اسمارت ترید به دو صورت smart trader و smart plus است؛ که می‌توانید در تنظیمات این ربات یکی از این حالات را انتخاب کنید.

اگر شخصیتی دارید که کمتر روی معاملات‌تان ریسک می‌کنید، تنظیمات ربات را روی حالت smart plus بگذارید. اما اگر سیستم مدیریت سرمایه شخصی قوی دارید و خودتان سیگنال‌های ربات را گزینش می‌کنید، می‌توانید از حالت smart trader استفاده کنید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما