• info@ramzarz.info
  • ۱۶ خرداد ۱۴۰۱

در این پست نحوه ثبت و فعال‌سازی تلفن همراه در وبسایت رمزارز را با هم مرور خواهیم کرد. با ثبت تلفن همراه در پلتفرم رمزارز، می‌توانید هفت کوپن رایگان هدیه بگیرید. ثبت تلفن همراه شامل مراحل ساده‌ای می‌شود که در ادامه به آن می‌پردازیم.

برای شروع، ابتدا باید وارد حساب کاربری و داشبورد خود شوید. بعد از ورود به حساب کاربری، بر روی گزینه «تنظیمات» و سپس گزینه «حساب کاربری» کلیک کنید.

ثبت تلفن همراه

 

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، مشخصات فعلی ثبت‌شده توسط کاربر، در صفه نمایش نشان داده می‌شود. در جدول مربوط به تلفن همراه (طبق تصویر زیر)، بر روی علامت ویرایش کلیک کنید.

ثبت شماره موبایل

 

در این مرحله پنجره جدیدی باز می‌شود که باید شماره تلفن همراه خود را در آن وارد کرده و بر روی گزینه «ارسال کد تایید» کلیک کنید. (تصویر زیر)

ارسال کد تایید

 

 

در صورتی که شماره موبایل وارد شده صحیح باشد، یک کد از طرف پنل به شماره همراه شما ارسال می‌شود که باید آن را در کادر مشخص‌شده وارد کنید و سپس گزینه «ثبت» را بزنید. (تصویر زیر)

ثبتنام در رمزارز

– کد ارسال شده به موبایل شما تا دو دقیقه معتبر است. اما چنانچه کدی دریافت نکرده‌اید و یا حتی به هر دلیل دیگری موفق به ثبت تلفن همراه خود نشده‌اید، می‌توانید بعد از دو دقیقه دوباره از بخش «ارسال مجدد» درخواست کد جدید کنید. در نهایت بعد از دریافت کد آن را وارد کرده و «ثبت» کنید.

ثبتنام در رمزارز

تبریک می‌گوییم. مراحل ثبت و تایید اطلاعات موبایل شما با موفقیت به پایان رسید.

ثبتنام در رمزارز

 

اگر در هر یک از مراحل ثبت تلفن همراه با مشکل مواجه شدید می‌توانید مشکل خود را برای پشتیبانی ارسال کنید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما