• info@ramzarz.info
  • ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲

اتریوم Ethereum نسل دوم ارزهای دیجیتال است و در واقع یک پلتفرمی است که علاوه بر پشتیبانی فعالیت‌های مربوط به پول دیجیتال، امکان انجام قراردادهای مختلف را به صورت دیجیتال و غیرمتمرکز را فراهم نموده است. ارز دیجیتال اتریوم eth در بستر شبکه بلاکچین فعالیت می‌کند و واحد پولی اصلی آن اتر نام دارد. در این مقاله از سایت رمز ارز به صورت کامل با ارز اتریوم آشنا می‌شویم و سیگنال‌های ربات رد مون را روی این ارز بررسی می‌کنیم.

اتریوم چیست؟

اتریوم یک ارز دیجیتال است که در بستر شبکه بلاکچین به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کند و با استفاده از آن علاوه بر انتقال پول دیجیتال امکان انجام قراردادهای هوشمند مختلف در این بازار مالی بدون واسطه و به صورت دیجیتالی وجود دارد. قرارداد هوشمند در واقع پلتفرمی است که یک سری شرایط خاص از قبل برای آن تعریف شده است و در صورت برقرار بودن این شرایط، قرارداد ذکر شده بر روی شبکه بلاکچین به صورت خودکار و بدون واسطه اجرا می‌گردد.

با وجود پلتفرم اتریوم و توسعه هرچه بیشتر آن، به زودی امکان انجام تمامی فعالیت‌های مالی به صورت غیرمتمرکز و در بستر شبکه بلاکچین وجود خواهد داشت. در واقع هدف اصلی این پلتفرم حذف تمامی واسطه‌ها و کاهش هزینه‌های اضافی از تمام فعالیت‌های مالی است.

بیشتر بخوانید: سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی اتریوم

اتریوم دارای ویژگی‌هایی است که سبب محبوبیت آن در بین فعالین بازار ارز دیجیتال شده است. برای شناخت هرچه بهتر این ارز دیجیتال و نحوه فعالیت آن لازم است تا در ابتدا با ویژگی‌های آن آشنا شوید؛ به همین منظور در ادامه به معرفی ویژگی‌های اتریوم eth و توضیح آن می‌پردازیم.

اتریوم یک پلتفرم دیجیتالی است که در بستر شبکه بلاکچین فعالیت می‌کند. امکان بستن قراردادها به صورت دیجیتالی و غیرمتمرکز در آن وجود دارد. اتریوم به دنبال حذف واسطه‌ها از تمامی فعالیت‌های مالی موجود است. سرعت تراکنش در آن به اندازه انجام ۱۶ تراکنش مالی در هر ثانیه است. پلتفرم اتریوم امنیت بسیار بالایی دارد و غیرقابل نفوذ است.

نحوه عملکرد اتریوم

روند انجام معاملات در اتریوم نیز مانند بیت کوین و یا سایر انواع ارزهای دیجیتال است و در آن ابتدا دو طرف معامله اطلاعات خود را ارائه می‌دهند، پس از تایید این اطلاعات توسط ماینرها و نودهای موجود در شبکه، بلاکچین مخصوص اتریوم یک بلاک جدید برای هر تراکنش جدید ایجاد می‌شود.

اما تفاوت فعالیت اتریوم با بیت کوین در امکان انجام قراردادهای هوشمند در شبکه بلاکچین آن است، و به این صورت است که ابتدا شرایط و دستورات لازم برای انجام گرفتن یک قرارداد و شرایط پرداخت آن به صورت کدگذاری تعیین می‌شود و در شبکه بلاکچین اتریوم قرار داده می‌شود، پس از آن هر زمانی که این شرایط برقرار باشد کدهای مورد نظر در پلتفرم اتریوم پردازش و قرارداد به صورت خودکار صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید: تست سیگنال‌های ربات رد مون روی بیت کوین

سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم

برای این که بتوانید روی اتریوم معامله کنید، یا باید به دید سرمایه‌گذاری بلندمدت روی آن معامله کنید و یا از نوسانات کوتاه‌مدت اتریوم در تایم فریم‌های کوچک سود بگیرید.

در حال حاضر دسته زیادی از معامله‌گران به این صورت عمل می‌کنند که با استفاده از تحلیل تکنیکال و موارد مدیریت سرمایه‌ای سعی می‌کنند که از حرکت‌های کوچک اتریوم کسب سود کنند. برای این که بتوانید خیلی مطمئن‌تر روی اتریوم معامله کنید، ربات معامله‌گر رد مون یکی از بهترین ربات‌های مجموعه رمز ارز است که از ۲۹ شاخص و اندیکاتور دقیق تحلیل تکنیکال استفاده می‌کند. سیگنالی که این ربات می‌دهد بر مبنای ابر ایچیموکو است. در ادامه چند نمونه از سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم را بررسی می‌کنیم.

سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم

طبق گفته بالا سیگنال‌هایی که این ربات می‌دهد برمبنای ابرهای ایچیموکو است که درصد موفقیت بالا با ریسک کم را دارد.

ریوارد به ریسک‌هایی که این ربات در اختیارتان قرار می‌دهد به صورت یک به یک است، اما می‌توانید از بخش تنظیمات ربات میزان ریوارد به ریسک را بر طبق استراتژی شخص خودتان در آورید.

برای این که ریسک معاملات‌تان کاهش پیدا کند، سیگنال‌های قبلی ربات را بررسی کنید و ببینید که در کدام تایم فریم‌ها سیگنال‌های بهتر و موثق‌تر داده است. همچنین از بخش تست استراتژی ربات می‌توانید درصد سوددهی ربات را در تایم فریم‌های متفاوت ببینید.

اتریوم , ربات معامله‌گر , رد مون ,
کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما