• info@ramzarz.info
  • ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲

در این مقاله می‌خواهیم بررسی کنیم که میزان سوددهی ماهانه ربات رد مون چه مقدار است و چه عواملی می‌تواند بر این میزان سوددهی تاثیر داشته باشد، در نهایت می‌رسیم به نکاتی که اگر آن‌ها را روی معاملات‌تان لحاظ کنید، می توانید تاثیر بسزایی بر وین‌ریت ماهانه خود داشته باشید و بخش عظیمی از معاملات‌تان را در سود ببرید.

در ابتدا همانطور که آقای ماینر (خالق سبک الیوت ماینر) گفته است: اگر این خیال خام را داشته باشید که بتوانید ۱۰۰ درصد از موقعیت‌های بازار را شناسایی کنید، محکوم به شکست خواهید شد. باید در نظر بگیریم که بزرگ‌ترین تحلیل‌گرهای دنیا هم معاملات ضررده دارند، پس هیچ سیستمی وجود ندارد که بتواند بدون ریسک همه معاملات را به سود منتهی کند.

میزان سود معقول ماهانه در بازار رمز ارز چقدر است؟

میزان سوددهی به عامل‌های مختلفی بستگی دارد؛ از جمله تعداد معاملات، حجم هر معامله، بالانس حساب معامله‌گر، تعداد معاملات سودده و ضررده و… .

هر یک از عوامل بالا مستقیم روی میزان سوددهی ماهانه تاثیر دارد. نکته مهم این است که فکر نکنید هرچقدر تعداد معاملات‌تان بیشتر باشد میزان سوددهی هم بیشتر است؛ یا اگر حجم‌های معاملات‌تان بیشتر باشد، میزان سوددهی هم بیشتر است. ممکن است هر ماه یک معامله انجام دهید و به هدف ماهانه‌ خود برسید. این که بدانید چه زمانی، چه مقدار حجم و چه نقطه ورودی داشته باشید بسیار مهم است.

همانطور که اکثرا می‌دانید مقدار سود معقول در بازار رمز ارز ماهانه ۲۰ الی ۳۰ درصد است که این مقدار اگر به صورت مستمر باشد، می‌تواند سالانه حساب‌تان را ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصد رشد بدهد.

تست و بررسی سیگنال‌های ربات رد مون روی اتریوم

ماهانه چه مقدار در حساب خود می‌توانید ریسک کنید؟

البته این نکته بسیار مهم است که بالانس حساب معامله‌گری‌تان چه مقدار باشد. اگر حساب کوچک داشته باشید می‌توانید ریسک‌های نسبتا بزرگ انجام دهید؛ چراکه مانده‌حساب زیادی ندارید‌ و در نتیجه می‌توانید زود حساب‌تان را رشد دهید. به عنوان مثال، اگر ۲۰۰ دلار مانده در حساب‌تان داشته باشید می‌توانید تعداد معاملات‌تان را کم کنید ولی ریسک‌تان را کمی بالا ببرید و روی هر معامله تقریبا پنج درصد ریسک کنید؛ اما اگر پول‌ بزرگ داشته باشید، مثلا ۱۰۰۰۰ دلار، اگر ماهی ۲۰ درصد هم بگیرید ۲۰۰۰ دلار می‌شود. که این عدد با توجه به رعایت اصول مدیریت سرمایه فوق‌العاده‌ است.

مقدار سود ماهانه رد مون با توجه به اصول مدیریت سرمایه

ربات معامله‌گری رد مون تمام این موارد بالا را لحاظ کرده است. یعنی در زمان‌هایی که درصد ریسک برای یک معامله زیاد است، اصلا نقطه ورود نمی‌دهد. میزان سوددهی ربات رد مون با توجه به نوع حساب معامله‌گری شما، بالانس شما، بلندمدت یا کوتاه‌مدت کار کردن شما متفاوت است. اما چیزی که تحلیل‌گرها در بازار تست کردند، متوجه شدند که درصد سود به ضرر ربات رد مون ۷۰ به ۳۰ است که این درصد با توجه به سیستم مدیریت سرمایه شخصی هر شخص می‌تواند متغیر باشد. همچنین برای این که از درصد سوددهی ربات ردمون روی رمز ارزی که کار می‌کنید مطمئن شوید، می‌توانید از بخش تنظیمات ربات، میزان سوددهی ربات در بازار را در زمان‌های متفاوت بررسی کنید. 

لبته همه این موارد با توجه به نوع حساب معامله‌گر متفاوت است. به عنوان مثال، اگر در تایم‌های کوتاه‌مدت بازار کار کنید، مسلما تعداد معاملات‌تان بیشتر می‌شود که این عامل هم می‌تواند تاثیر مثبت و هم تاثیر منفی روی میزان سوددهی ربات داشته باشد. چون از یک طرف موقعیت‌های بیشتری از بازار را شکار می‌کند و از طرف دیگر مقدار درصد ریسک‌تان را بالا می‌برد. این عامل می‌تواند روی وین ریت ماهانه تاثیر داشته باشد.

ترکیب سیگنال‌های ربات رد مون با علم معامله‌گری پرایس اکشن

درصد خطای ربات رد مون

اما درصد خطای ربات رد مون از آن جا که برنامه‌نویسی دقیق داشته است و عوامل زیادی را برای ورود به معامله در نظر گرفته است، کم است. اگر بتوانید یک سیستم مدیریت سرمایه شخصی برای خود داشته باشید که ریسک‌های‌تان را مدیریت کند، می‌توانید میزان سوددهی ربات را تا ۸۰ درصد هم بالا ببرید و این برای نتیجه تریدهای ماهانه یک حساب در بازارهای مالی محشر است.

کاربرانی که با ربات رد مون کار کردند توانستند به همچین هدف‌هایی روی حساب معامله‌گری‌ خود برسند. پس مطمئن باشید که می‌توانید، فقط کافی است که یک مقدار سازوکار بازار دست‌تان بیاید، بقیه کارها را ربات رد مون برای‌تان انجام می‌دهد.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما