• info@ramzarz.info
  • ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

برای این که بتوانیم در بازارهای مالی شروع به معامله و ترید کنیم، باید با مبحث مهم و عمیق تایم فریم‌ها آشنا شویم. هر بازاری بنابر جنسی که شما در آن خرید و فروش می‌کنید، یک سری تایم فریم‌ها برای معامله دارد. در ادامه مقاله با این تایم فریم‌ها آشنا می‌شویم و بررسی می‌کنیم که ربات سوپر سیگنال در چه تایم فریمی سیگنال‌های موثق‌تری در اختیار ما قرار می‌دهد.

تایم فریم‌ها

زمانی که در بازار کریپتو شروع به معامله و ترید می‌کنید، باید انتخاب کنید که جزو دسته تریدرها هستید یا سرمایه‌گذارها. نوع انتخاب و هدف شما در انتخاب تایم فریم‌ها و سبک معاملاتی‌تان تاثیر بسیاری دارد. اگر سرمایه‌گذار هستید و استراتژی معاملاتی‌تان بلندمدت است، زمانی که بخواهید یک ارز را تحلیل کنید، چه از نظر فاندامنتالی و چه از نظر تکنیکالی، باید دید بلندمدتی نسبت به تحلیل‌تان داشته باشید. از آنجایی که استراتژی معاملاتی‌تان بلندمدت است، پس باید اتفاقاتی که در چند ماه آینده ممکن است برای آن ارز پیش بیاید را نیز، در نظر بگیرید. اما نکته مهم این است که اتفاقات کوتاه‌مدت یا به اختصار مینور، تاثیری روی معامله شما ندارد و نیازی نیست که این موارد را برای ترید در نظر بگیرید.

تعدادی معامله‌گر نیز هستند که با دید کوتاه‌مدت در بازار فعالیت می‌کنند. برای این تریدرها مبحث تایم فریم‌ها مانند اینکه در چه تایمی تحلیل می‌کنید، در چه تایمی وارد معامله می‌شوید و… بسیار حیاتی و مهم است. قیمت ارزها در بازار کریپتو هر لحظه در حال تغییر است، حتی در تایم‌های یک دقیقه دچار نوسان زیادی می‌شوند. شما می‌توانید در عرض چند دقیقه سودهای باور نکردنی کنید، یا حتی ضرر بسیار بزرگی را متحمل شوید.

اما بررسی این تایم فریم‌ها و برقراری ارتباط میان این تایم‌ها بسیار مهم است. تایم فریم‌های معمول که اکثر تریدرها از آن استفاده می‌کنند، به این شرح است: m1 ، m5 ،m15 ، m30 ،h1 ،h . این تایم‌ها هر کدام دیدگاهی از بازار و همچنین اطلاعاتی که در لحظه در حال تغییر است را به ما نشان می‌دهند. البته ما تایم‌های روزانه و هفتگی را نیز داریم که بسیار بلندمدت هستند، اما ممکن است تریدرهای مختلف بنابر استراتژی‌شان از آن استفاده کنند.

به خاطر داشته باشید که هر معامله‌گری بنابر پول و استراتژی معاملاتی‌اش باید تایم فریم مورد نظر خود را انتخاب کند.

برای آشنایی بیشتر با ربات سوپر سیگنال کلیک کنید!

چندین نمونه از سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال در بلندمدت و کوتاه‌مدت

 

چندین نمونه از سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال در بلندمدت و کوتاه‌مدت

نمودار بالا سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال در تایم فریم ۱۵ دقیقه روی بیت‌کوین را نشان می‌دهد. همان طور که مشاهده می‌کنید تمام سیگنال‌ها در بهترین نقطه ممکن است دستور ورود به معامله را داده باشند. از آن جا که تایم ۱۵ دقیقه یک تایم کوتاه‌مدت است، نوسانات و حرکت‌های نمودار در این تایم‌ها بسیار شارپ و سریع است. معامله کردن در این تایم‌ها بسیار پر ریسک است، اما سیگنال‌هایی که ربات به ما ارائه می‌کند ریسک معاملات‌مان را به شدت کاهش می‌دهد.

سیگنال‌های ربات

چارت بالا نیز سیگنال‌های ربات در تایم چهار ساعت را نشان می‌دهد، که جزو تایم فریم‌های بلندمدت بازار است. طبق گفته‌های بالا برای اینکه بتوانید در تایم فریم‌های بلندمدت کار کنید، باید سرمایه نسبتا بالایی در حساب معامله‌گری خود داشته باشید. به دلیل این که زمانی که ربات سیگنال می‌دهد، بازار ممکن است نوساناتی کند و بعد به سمت حد سود و مسیر ترید شما حرکت کند. در این بازه زمانی نباید حد ضرر شما تاچ شود، یا اگر حجم کمی در حساب‌تان داشته باشید و با حجم زیاد وارد معامله شده باشید، ممکن است با یک نوسان کوچک نمودار حساب شما صفر شود.

برای خرید ربات سوپر سیگنال کلیک کنید!

در کدام تایم فریم ترید کنیم؟

همان طور که بالاتر اشاره کردیم، انتخاب تایم فریم مورد نظرتان برای معامله بستگی به دو عامل دارد: بالانس حساب معامله‌گری و استراتژی معاملاتی. سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال در هر تایم فریم، بنابر اطلاعات متناسب با همان تایم فریم صادر می‌شود و فقط بستگی به شخصیت شما دارد که اسکلپر باشید یا سرمایه‌گذار.

اگر اسکلپر هستید و در تایم‌ کوتاه‌مدت بازار کار می‌کنید و می‌خواهید از نوسانات قیمت در تایم‌های کوتاه‌مدت سود بگیرید، سیگنال‌های ربات می‌تواند به شما کمک زیادی کند. اگر یک استراتژی معاملاتی ساده در کنار ربات داشته باشید می‌توانید سودهای بسیار مطمئنی از بازار بگیرید.

کامنت ها
نظر دهید




کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما