• info@ramzarz.info
  • ۱۷ مهر ۱۴۰۲

کپی تریدینگ (Copy Trading) یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در حوزه معاملات رمزارز محسوب می‌شود. با استفاده از این مکانیزم دیگر نیاز نیست هنگام ورود به معامله، هر بار وارد تنظیمات ثبت یک پوزیشن جدید شوید. از طرفی با توجه به سرعت بالای نوسانات بازار رمز ارزها باعث می‌شود که برای ورود به تمام پوزیشن‌های منطبق بر استراتژی تجاری خود، به طور دائمی سیگنال‌ها را بررسی کرده یا دائما مشغول تحلیل بازار باشید. ترکیب فناوری ربات‌های سیگنال‌دهی و مکانیزم کپی تریدینگ رمزارز تمام این فرآیند را به ساده‌ترین، دقیق‌ترین و سریع‌ترین روش ممکن انجام می‌دهد. 

روند فعال‌سازی کپی تریدینگ در داشبورد رمزارز

شما می‌توانید از سه مسیر مجزا برای فعال‌سازی مکانیزم کپی تریدینگ رمزارز اقدام کنید. در صفحه فعال‌سازی سیگنال‌های هوش مصنوعی، گزینه‌ای هم برای فعال‌سازی امکان کپی تریدینگ در نظر گرفته شده است. از طرفی کاربر می‌تواند در صفحه خرید انواع پکیج‌های پلتفرم رمزارز نیز به امکان فعال‌سازی کپی تریدینگ دسترسی داشته باشد. در نهایت می‌توانید از بخش فروشگاه نیز برای خرید و فعال‌سازی مکانیزم کپی تریدینگ اقدام کنید. با انتخاب این گزینه خدمات دریافتی شما در حوزه سیگنال‌ها، با مکانیزم کپی تریدینگ ست می‌شود و می‌توانید از این ابزار در فرآیند معاملات خود استفاده کنید.

 

تنظیمات مربوط به فعال‌سازی کپی تریدینگ

پس از انتخاب گزینه کپی تریدینگ با صفحه‌ای مواجه خواهید شد که از شما می‌خواهد قصد خود را برای استفاده از این ابزار تایید کنید. بعد از تایید، وارد بخش تنظیمات مکانیزم کپی تریدینگ رمزارز خواهید شد. در این بخش باید سه فاکتور اصلی را تعیین کنید:

 

انتخاب صرافی: از طریق این بخش انتخاب خواهید کرد که قصد دارید از مکانیزم کپی تریدینگ در کدام صرافی استفاده کنید.

تعیین میزان ریسک: در این بخش می‌توانید با توجه به استراتژی تجاری خود تعیین کنید که قصد دارید چه میزان ریسک را در معاملات خود وارد کنید. به شکل پیش‌فرض سه گزینه (کم، متوسط و زیاد) برای انتخاب میزان ریسک وجود دارد، اما می‌توانید میزان ریسک را به شکل شخصی‌سازی شده و دقیق‌تر نیز وارد کنید. این تنظیمات تعیین می‌کند که مکانیزم خودکار کپی تریدینگ کدام سیگنال‎‌ها را به عنوان سیگنال مطلوب در نظر بگیرد و بر مبنای آن وارد معامله شود.

تخصیص سرمایه: در این بخش تعیین می‌کنید که چه میزان از سرمایه رمز ارزی شما از طریق مکانیزم کپی تریدینگ مدیریت شود. از طریق می‌توانید با هر مقدار دلخواهی از سرمایه خود از مکانیزم کپی تریدینگ استفاده کنید. گزینه‌های این بخش به شما امکان می‌دهد که برای معاملات خرید یا فروش، میزان سرمایه تخصیص یافته را متفاوت در نظر بگیرید و از این طریق تطابق بیشتری با استراتژی تجاری خودتان ایجاد کنید.

پس از کامل کردن و این بخش‌ها و تایید آن‌ها، مکانیزم کپی تریدینگ به سرویس سیگنال‌دهی شما متصل خواهد شد و هر پوزیشنی که با معیارهای شما راجع به ورود به معاملات تطابق داشته باشد را انتخاب و ثبت خواهد کرد.

خدمات مرتبط به کپی تریدینگ

اعلان‌ها: تمام سیگنال‌هایی که به واسطه مکانیزم کپی تریدینگ و برمبنای تنظیمات ایجاد شده توسط کاربر، مطلوب تشخیص داده شده و ثبت شوند به شکل لحظه‌ای و شفاف به کاربر اطلاع داده خواهد شد تا حداکثر قابلیت نظارت برای کاربر فراهم شود.


امنیت داده‌ها: امنیت اطلاعات معاملات کاربر توسط پلتفرم رمز ارز حفظ می‌شود و برای هیچ فردی قابل دسترسی نیست.

 

تاریخچه و نرخ بازدهی: کاربر می‌تواند از این بخش به تمام اطلاعات مرتبط با معاملات صورت گرفته توسط مکانیزم کپی تریدینگ رمزارز دسترسی داشته باشد. این اطلاعات شامل جزئیات معاملات انجام شده، تاریخ و ساعت و میزان سود یا زیان آن می‌شود. علاوه‌براین کاربر می‌تواند بر مبنای شاخص‌های در نظر گرفته شده، استراتژی تجاری خود را بر مبنای نرخ بازدهی کل بهینه‌سازی کند.

پیشنهاد مطالعه: چگونه با استفاده از تکنیک کپی تریدینگ می‌توان سود معاملات رمزارزی را افزایش داد؟

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما