• info@ramzarz.info
  • ۱۳ فروردین ۱۴۰۲

در این مقاله قصد داریم نمونه سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال را در تایم فریم‌های متفاوت روی بیت کوین بررسی کنیم. همچنین ابزارهایی را به شما معرفی کنیم که باعث بهبود روند تریدهای شما روی این ارز بازار کریپتو می‌شود. چند دسته معامله‌گر در بازارهای مالی داریم: دسته اول در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت بازار ترید می‌کنند و دسته دوم در تایم فریم‌های بلندمدت. کسانی که در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت فعالیت می‌کنند را به اصطلاح اسکلپر می‌گویند. همان طور که می‌دانید، نوسانات بازار کریپتو مثل بازار فارکس به شدت بالاست و برای این که شما بتوانید در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت این بازار فعالیت کنید باید از ابزارهای بسیار دقیقی استفاده کنید که بتوانند نقاط ورود، ریوارد به ریسک، حد سود و… را به درستی در اختیار شما قرار دهند. در ادامه این پست، چند نمونه از این ابزارها را روی بیت کوین به شما نشان می‌دهیم.

بخش‌های مختلف یک معامله

برای این که شما بتوانید یک معامله و ترید درست انجام دهید، باید یک استراتژی معاملاتی داشته باشید. اما قبل از آن باید مشخص کنیم که تعریفمان از ترید درست چیست؟

شاید اغلب منظورمان از ترید درست، معامله‌ای است که به سود منتهی می‌شود. ولی اساسا این تعریف برای یک معامله درست صدق نمی‌کند. شما برای این که بتوانید معامله‌ای انجام دهید، باید یک استراتژی معاملاتی داشته باشید. استراتژی معاملاتی، شرط‌های ورود به معامله را تعیین می‌کند. اما سوال مهمی که وجود دارد این است که آیا ما با رعایت آن شرط‌ها معامله‌مان به سود منتهی می‌شود؟

جواب این سوال خیر است. هر سیستم معاملاتی تازه‌ای که ایجاد می‌شود، باگ‌ها و مشکلاتی دارد که باید به مرور زمان برطرف شود. گاهی اتفاق می‌افتد که شما تمام شرط‌های ورود به معامله را طبق استراتژی‌تان درست رعایت کردید اما در نهایت معامله‌تان را با ضرر بسته‌اید. اینجا شما باید مشکل سیستم معاملاتی‌تان را پیدا و برطرف کنید. در این شرایط بسیاری از معامله‌گرها فکر می‌کنند که خودشان به‌درستی سیستم معاملاتی‌شان را اجرا نکرده‌اند؛ در نتیجه هر بار بر طبق یک سیستم وارد می‌شوند که این کار باعث پسرفت شما در معامله‌گری می‌شود. شما باید یک قالب با عنوان استراتژی معاملاتی داشته باشید که هر بار بنابر شرایط بازار همان را اجرا کنید. این مهم‌ترین بخش یک معامله است.

نمونه سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی بیت کوین

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی بیت کوین

سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال روی بیت کوین 

 

تصاویر بالا نمونه سیگنال‌های ربات سوپر سیگنال را روی بیت کوین نشان می‌دهد. این ربات یکی از دقیق‌ترین ربات‌های معاملاتی بازار رمز ارز است که در دسته ربات‌های دستیار ترید قرار می‌گیرد. نقاط ورودی که این ربات می‌دهد از ترکیب ۵۵ شاخص و نوسان‌گیر مهم تحلیل تکنیکال مشخص می‌شود. علاوه بر بازار رمز ارز، شما می‌توانید در بازار فارکس نیز از سیگنال‌های این ربات استفاده کنید.

برای آشنایی بیشتر با ربات سوپر سیگنال کلیک کنید!

سوپر سیگنال بهترین اسکلپر

همان طور که در بالا اشاره شد، ترید کردن در تایم‌های مینور و کوتاه‌مدت بازار بسیار سخت است. به این دلیل که روی ارزی مثل بیت کوین الگوها و امواج دائما در حال تغییر هستند و برای این که شما بتوانید در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت مثل ۵ دقیقه یا ۱۵ دقیقه معامله کنید باید ابزارهایی در اختیار داشته باشید که بتوانند نقاط ورود بسیار دقیقی در اختیار شما قرار دهند. شما باید در لحظه تصمیم به ورود یا خروج از معامله بگیرید.

ربات معامله‌گری سوپر سیگنال این ابزار را در اختیار شما قرار می‌دهد. به این صورت که نقاط ورود به معامله دقیق را در تایم فریم‌های کوتاه‌مدت بازار مشخص می‌کند. اگر شما از ابزارهایی در کنار این ربات برای معاملاتتان استفاده کنید مطمئنا تریدهای بهتری را انجام می‌دهید. در ادامه برخی از این اندیکاتورها که سیگنال‌های تایید به ورود خوبی روی بیت کوین می‌دهند را برایتان شرح می‌دهیم.

اندیکاتور RSI: این اندیکاتور از دو منطقه اشباع خرید و اشباع فروش تشکیل شده است. از آنجا که برای اسکلپ کردن مهم است که شما قدرت روند را تشخیص دهید، در نتیجه این ابزار می‌تواند در تایم‌های مینور کندل به شما کمک کند.

اندیکاتور RSI

 

اندیکاتور MACD: مکدی اندیکاتوری است که ظاهر تقریبا متفاوتی با سایر اندیکاتورها دارد، اما از دو جهت روی بیت کوین بسیار می‌تواند به شما کمک کند: ۱-خط سیگنالی روی این اندیکاتور است که به شما سیگنال ورود و خروج می‌دهد. ۲- از واگرایی‌های مکدی می‌شود قبل از تغییر روند روی بیت کوین آن را شناسایی کرد و زودتر از آن خارج شد.

اندیکاتور MACD

 

ترکیب این اندیکاتورها به همراه ربات سوپر سیگنال دقت عملکرد شما را بالا می‌برد. از نظر قوانین معامله‌گری و مدیریت سرمایه‌ای، اگر بتوانید ماهانه ۲۰ درصد سود روی بالانس حساب معامله‌گریتان داشته باشید، شما یک معامله‌گر حرفه‌ای هستید. با در اختیار داشتن این ابزارها مطمئنا روند تازه‌ای در معامله‌گریتان می‌توانید آغاز کنید.

برای خرید ربات سوپر سیگنال کلیک کنید!

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما