• info@ramzarz.info
  • ۳۱ تیر ۱۴۰۲

کاردانو یک پروژه بلاکچین منبع باز و غیرمتمرکز است. این پروژه برای تسهیل تراکنش‌های همتابه‌همتا ایجاد شده است. ساختار و معماری کاردانو به‌ گونه‌ای طراحی‌شده که امکان پیاده‌سازی قراردادهای هوشمند را در این شبکه فراهم می‌کند. این کار باعث سازگارتر و مقیاس‌پذیرتر شدن این شبکه می‌شود. علاوه بر این، امنیت آن نیز حفظ خواهد شد. در این مقاله از سایت رمز ارز قصد داریم به بررسی کاردانو بپردازیم و تعدادی از سیگنال‌های کاردانو ربات اسمارت ترید را بررسی کنیم.

برای دریافت سیگنال کاردانو کلیک کنید!

کاردانو چیست؟

Cardano یک بلاکچین برای اهداف عمومی است که براساس تحقیقات دانشگاهی، بررسی و طراحی شده است. این برنامه توسط یک تیم متشکل از مهندسان، ریاضی‌دانان‌، دانشمندان و متخصصان تجارت در حال توسعه است. توسعه سیستم عامل آن با استفاده از یک رویکرد علمی انجام می‌شود. طبق گفته سازندگان آن، اصول طراحی کاردانو امنیت، مقیاس‌پذیری و قابلیت همکاری است. اگر بخواهیم شبکه کاردانو را به زبان ساده تعریف کنیم، باید بگوییم که کاردانو به‌ دنبال رقابت با دنیای مالی سنتی است و خود را با شبکه پرداختی مانند ویزا (Visa) مقایسه می‌کند. کاردانو به‌ دنبال حل مشکل مقیاس‌پذیری است.

ارز دیجیتال آدا (ADA) رمز ارز بومی کاردانو است. از این کوین برای انجام عملیات‌های مختلف در شبکه آن استفاده می‌شود. توسعه کاردانو به چندین بخش تجاری تقسیم شده است. IOHK توسعه پروتکل کاردانو را کنترل می‌کند، بنیاد کاردانو بر پروژه نظارت دارد و EMURGO مسئول توسعه تجارت و پذیرش آن است. کاردانو به دنبال حل بسیاری از مشکلات فعلی صنعت بلاکچین، مانند موارد زیر است:

  • استفاده از ریاضیات برای ایجاد یک بلاکچین با امنیت که کمتر در معرض حملات است.
  • تفکیک لایه‌های حسابداری و محاسباتی
  • ایجاد سازوکار رای‌گیری ایمن برای دارندگان توکن
  • سازوکاری اجماعی که بی‌نهایت مقیاس‌پذیر باشد.

هدف نهایی و فلسفه کاردانو این است که خدماتی را که به طور انحصاری در فضای مالی سنتی ارائه می‌شود، از طریق راه‌حل‌های نوین بلاکچین در دسترس عموم مردم قرار دهد.

سیگنال‌های کاردانو ربات اسمارت ترید

همانطور که می‌دانید سیگنال‌های ربات اسمارت ترید به دو صورت smart trader و smart plus است. تفاوت این دو حالت این است که در حالت اول، ربات طبق الگوریتم و برنامه‌نویسی که دارد مطابق اندیکاتورها و شاخص‌های خود، تمام سیگنال‌هایی که بر طبق استراتژی‌ خود صادر می‌شود را می‌دهد. اما در حالت دوم، تعداد سیگنال‌هایی که ربات در اختیارتان می‌گذارد کم‌تر است.

اگر معامله‌گر هستید که کمتر ریسک می‌کنید و تعداد معاملات بالا برایتان مهم نیست، ربات را در این حالت بگذارید و معامله کنید؛ اما اگر که یک استراتژی شخصی معاملاتی دارید، می‌توانید از بخش تنظیمات ربات، آن را در حالت smart trader بگذارید و بر طبق استراتژی شخصی خود آن تعداد از سیگنال‌هایی که فکر می‌کنید مطمئن‌تر است را برای معامله انتخاب کنید.

در نمودار بالا تعدادی از سیگنال‌های کاردانو ربات اسمارت ترید در تایم فریم یک ساعت را مشاهده می‌کنید. سیگنال‌های خرید با فلش‌های آبی رنگ و سیگنال‌های فروش با فلش نارنجی رنگ نشان داده شده است.

از آن جا که سیگنال‌های ربات بسیار زیاد است، برای این که تعداد معاملات کمتری کنید و بهترین معاملات و سیگنال‌ها را بر روی کادانو مشخص کنید، می‌توانید آن سیگنال‌هایی که در فراکتال‌ها و پیوت‌ها موثق صادر می‌شود را انتخاب کنید.

بررسی سیگنال‌های کاردانو ربات اسمارت ترید

به عنوان نمونه در نمودار بالا، اگر کمی چشمان‌تان را تار کنید و به نمودار نگاه کنید یک سری سقف و کف استاتیک و دینامیک روی نمودار مشاهده می‌کنید. شناسایی این سقف و کف‌ها که روند در آن‌ها عوض می‌شود، کار چندان سختی نیست. نکته مهم که وجود دارد شناسایی تفاوت بین فراکتال و پیوت است. در بلندمدت زمانی که روند به صورت کامل عوض می‌شود، آن نقطه که دو روند را به یکدیگر وصل می‌کند فراکتال نامیده می‌شود.

برای مثال در نمودار بالا، یک روند نزولی داریم که به صعودی تبدیل شده است. آن جایی که روند عوض می‌شود فراکتال است. معامله کردن در فراکتال‌ها بسیار ریسک کمتری دارد و همچنین می‌توانید مقدار بیشتری با روند همراهی کنید و سود بیشتری بگیرید.

اما در کوتاه‌مدت آن جایی که در روند به صورت مینور عوض می‌شود، پیوت نام دارد.

برای خرید ربات اسمارت ترید کلیک کنید!

ربات معمولا فراکتال‌ها و پیوت‌ها را به خوبی شناسایی می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیشتر معاملات‌تان را در این مناطق انجام دهید، که هم از نظر ریسک و مدیریت سرمایه ریسک کمتری کنید، هم مقدار بیشتری با موج می‌توانید همراهی کنید و سود بیشتری از بازار بگیرید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما