• info@ramzarz.info
  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

در این مطلب می‌خواهیم به بررسی ارز دیجیتال کاردانو (cardano) بپردازیم. ارز دیجیتال کاردانو با نماد ADA مبتنی بر شبکه بلاکچین است. از رقبای کاردانو می‌توان به اتریوم (ETH) و ایاس (EOS) اشاره کرد. اهداف این شبکه قراردادهای هوشمند و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز DAPP و انتقال ارزهای دیجیتال است. در ادامه به بررسی دقیق‌تر ارز دیجیتال کاردانو می‌پردازیم؛ همچنین چند نمونه از سیگنال‌های ربات تریدر دایموند سیگنال را روی این ارز دیجیتال بررسی می‌کنیم.

پیشنهاد مطالعه: ربات تریدر، راه‌حل دخالت احساسات معامله‌گرها

کاردانو چیست؟

ارز دیجیتال کاردانو (cardano) که نماد آن ADA است، در سال ۲۰۱۵ به صورت ICO در بازارهای ارز دیجیتال ورود کرده و در سال ۲۰۱۷ در صرافی‌های مختلف لیست شده است. این ارز نیز به روش شبکه بلاکچین است و می‌توانید روی این بلاکچین نیز قراردادهای هوشمند را ایجاد و اجرا کنید. از آن جایی که پروژه کاردانو خود را پیشگام در نسل سوم بلاکچین می‌داند، ادعا می‌کند که سرعت و کارمزد تراکنش‌های این شبکه بسیار بهتر از بلاکچین اتریوم است. همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز روی این شبکه بلاکچین را هیچ فردی نمی‌تواند متوقف کند.

می‌توان گفت کاردانو یک پلتفرم اثبات سهام است و هدف آن اجازه دادن به تغییردهندگان – مبتکران برای ایجاد تغییرات مثبت جهانی است. این بدین منظور است که کاردانو در پلتفرم خود اجازه نوشتن قراردادهای هوشمند را می‌دهد تا افراد بتوانند قراردادهای هوشمند خود را در این ساختار پیاده کنند. این پروژه open source یا همان متن باز است. هدف اصلی این پروژه راه‌اندازی برنامه‌های غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند است.

سازنده کاردانو به دنبال حل بسیاری از مشکلات صنعت بلاکچین از طریق راه‌حل‌های زیر است:

۱- از آن جایی که سازنده اتریوم یک ریاضیدان است، وی تلاش می‌کند که خیلی از مشکلات بلاکچین را با ریاضی حل کند تا بتواند از حملات هکری دور باشد و امنیت بسیار بالایی داشته باشد.

۲-جدا کردن لایه‌های حسابداری و محاسباتی در بلاکچین خود

۳-ساخت متد جدید رای‌گیری برای دارندگان ارز دیجیتال

۴-ابداع مکانیسمی برای بالا بردن مقیاس‌پذیری

آیا بلاکچین کاردانو از نسل سوم است؟

به گفته موسس کاردانو سه نسل از بلاکچین را گذرانده‌ایم که در ادامه با این سه نسل از بلاکچین آشنا خواهیم شد.

۱-اولین نسل بلاکچین مربوط به بیت کوین است و همچنین تراکنش‌های مالی که از طریق آن انجام می‌شود.

۲-در نسل دوم، قراردادهای هوشمند در اتریوم معرفی شد که با این حرکت اتریوم مشکل بلاکچین نسل اول حل شد. پس به نوعی اتریوم نقطه عطف بلاکچین‌های نسل دوم است. با این حال این نسل مشکلات خاص خود را دارد.

۳-نسل سوم ظهور کرد که مشکلات بلاکچین نسل دوم را حل کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات نسل دوم، مشکل مقیاس‌پذیری آن بود. پس بلاکچین نسل سوم باید خصوصیت‌های دو نسل قبل را داشته باشد و مشکل مقیاس‌پذیری را نیز برطرف کند، به عبارتی کاردانو با داشتن خصوصیات دو نسل قبل مشکل مقیاس‌پذیری را حل کرد و خود را به عنوان جدیدترین نسل از بلاکچین معرفی کرد. همچنین کاردانو در تلاش است یک پایداری ماندگار و همچنین قابلیت همکاری بین سیستم‌های مختلف را برقرار کند.

برای خرید ربات تریدر دایموند سیگنال کلیک کنید!

بررسی سیگنال‌های ربات تریدر دایموند سیگنال روی کاردانو

بررسی سیگنال‌های ربات تریدر دایموند سیگنال روی کاردانو بررسی سیگنال‌های ربات تریدر دایموند سیگنال روی کاردانو

همانطور که در نمودارهای بالا مشاهده می‌کنید، ربات تریدر دایموند سیگنال در بالاترین نقطه‌ای که روند عوض می‌شود، سیگنال ورود به معامله را صادر نمی‌کند. این ربات طبق برنامه‌نویسی دقیقی که شده است و اندیکاتورها و اسیلاتورهای قوی‌ای که دارد، روند اصلی را شناسایی می‌کند. بعد از این که روند تایید برای حرکت را گرفت، سیگنال ورود به معامله‌اش را صادر می‌کند.

اگر به نمودار دوم دقت کنید، یک روند صعودی قوی می‌بینید و ربات تریدر دایموند سیگنال بعد از اینکه این روند، اصلاحی بزرگ‌تر از موج‌های قبلی خود در جهت نزول داشت، سیگنال ورود به معامله را در جهت sell صادر کرده که بعد از آن روند ریزش زیادی داشته است. سعی کنید روی موج‌ها سوار شوید و با هر اصلاح و برگشت به سمت عقب برای ریزش بیشتر از معامله خارج نشوید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما