• info@ramzarz.info
  • ۱۱ مرداد ۱۴۰۲

بایننس علاوه بر فراهم‌ کردن امکان تبادل ارزهای دیجیتال، یک ارز بومی با نام بایننس کوین (Binance Coin) دارد، که توانست در اندک زمانی به یکی از موفق‌ترین دارایی‌های دیجیتال تبدیل شود. بایننس کوین در ابتدا به‌ منظور ارائه تخفیف در کارمزدهای معاملات صرافی بایننس ایجاد شد؛ اما پس از مدتی کاربردهای آن گسترش بیشتری پیدا کرد. اکنون بایننس کوین نه‌ تنها ارز دیجیتال بومی مجموعه بایننس لقب گرفته است، بلکه به کلیدی برای باز کردن درب‌های شبکه‌های بایننس چین و بایننس اسمارت چین تبدیل شده است. در حال حاضر چه موافق باشیم چه نه، بایننس در حال پیشتازی در صنعت ارزهای دیجیتال است. ترید کردن بر روی بایننس کوین مزایای خاص خود را دارد. در این مقاله از سایت رمز ارز، ارز دیجیتال بایننس کوین را معرفی کرده و تعدادی از سیگنال‌های بایننس کوین ربات اسمارت ترید را ارزیابی می‌کنیم.

برای دریافت سیگنال BNB کلیک کنید!

بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین ارز دیجیتال بومی صرافی بایننس است و با نماد BNB در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود. صرافی بایننس در حال حاضر بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است. این صرافی با سازوکار فوق‌العاده‌ خود، می‌تواند بیش از ۱.۴ میلیون تراکنش را در هر ثانیه انجام دهد و همین موضوع موجب‌شده تا بسیاری این بستر تبادلاتی را برای مقاصد مالی خود انتخاب کنند.

به‌ طور کلی صرافی‌های ارز دیجیتال اغلب دارایی مخصوص خود را برای پیش‌ برد اهدافی خاص مانند ارائه تخفیف در کارمزدها یا تسهیل در پردازش تراکنش‌ها و جذب بیشتر کاربران به این مراکز، راه‌اندازی می‌کنند. BNB نیز از این قاعده مستثنا نبوده است و به‌ عنوان دارایی صرافی بایننس و با اهدافی مشابه کار خود را آغاز کرد. استفاده از این توکن به‌ راهی تبدیل شد که کاربران صرافی بایننس بتوانند پس از راه‌اندازی صرافی، هزینه‌های معاملاتی کمتری را بر روی این پلتفرم پرداخت کنند.

بایننس کوین در ابتدا بر روی شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-۲۰ توسعه یافت و در حال حاضر نیز ارز دیجیتال بومی اکوسیستم بایننس محسوب می‌شود. این توکن برای اولین بار در رویداد عرضه اولیه کوین (ICO) در ژوئیه ۲۰۱۷ معرفی شد. این رویداد از ۲۶ ماه ژوئن تا سوم ماه ژوئیه سال ۲۰۱۷ ادامه داشت. جالب است بدانید که معرفی و عرضه این دارایی دیجیتال در بازار، تنها چند روز پیش از راه‌اندازی و شروع به‌ کار صرافی بایننس انجام شد.

سقف عرضه BNB حداکثر ۲۰۰ میلیون واحد خواهد بود. در حال حاضر بایننس کوین در رتبه‌بندی ارزهای دیجیتال از لحاظ ارزش بازار در رتبه چهارم قرار گرفته است و بیت کوین، اتریوم و تتر به‌ ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص داده‌اند.

BNB را می‌توان با سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و هر ارز دیجیتال دیگری مبادله کرد. علاوه بر این کاربران می‌توانند از بایننس کوین برای انجام معاملات در صرافی بایننس، صرافی غیرمتمرکز بایننس با نام بایننس دکس (Binance DEX) و مشارکت در پروژه‌هایی که بر بستر بایننس اسمارت چین (Binance Smart Chain) حضور دارند، استفاده کنند. همچنین، کاربرانی که بایننس کوین را در اختیار داشته باشند، می‌توانند از تخفیف در کارمزد تراکنش صرافی بایننس به‌ عنوان نوعی مشوق بهره‌مند شوند.

برای خرید ربات اسمارت ترید کلیک کنید!

سیگنال‌های بایننس کوین ربات اسمارت ترید (BNB)

در ادامه تعدادی از سیگنال‌های بایننس کوین ربات اسمارت ترید را بررسی می‌کنیم. برای این که بتوانید یک معامله درست و اصولی داشته باشید باید علاوه بر استراتژی معاملاتی مناسب، یک سیستم معاملاتی کامل داشته باشید. یک سیستم معاملاتی شامل: استراتژی معاملاتی، مدیریت سرمایه و چک لیست است. همچنین در کنار این ابزارها باید از لحاظ روانی نیز آرامش داشته باشید تا با حرکت‌های نمودار در خلاف جهت تریدتان، به هم نریزید. شاید هم به کرات اتفاق افتاده باشد که معامله‌ای داشتید که بارها سود و ضرر برده است ولی در نهایت موفق شدید با سود معامله را ببینید. بازی تریدری، بازی کنترل روان است. 

بررسی سیگنال‌های بایننس کوین ربات اسمارت ترید (BNB)

بررسی سیگنال‌های بایننس کوین ربات اسمارت ترید (BNB)

برای این که ربات اسمارت ترید را بر روی صفحه تریدینگ ویو خود داشته باشید، می‌توانید بعد از خریداری ربات در بخش اندیکاتور‌ها، بر روی تریدینگ ویو خود نام ربات را سرچ کنید و آن را روی صفحه خود بیندازید. سیگنال‌های خرید این ربات با رنگ آبی و سیگنال‌های فروش با رنگ نارنجی نشان داده شده‌اند که می‌توانید هر کدام از آن‌ها را در بخش تنظیمات ربات تغییر دهید.

اگر به نمودارهای بالا دقت کنید، ربات بعد از این که یک روند شروع به حرکت کرد، صبر می‌‌کند تا تایید کندلی برای شروع حرکت روند گرفته شود و بعد سیگنال ورود به معامله را صادر می‌کند؛ در نمودار دوم این گزینه را می‌بینید. بعد از این که یک روند، چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت شروع به حرکت می‌کند، ربات صبر می‌کند تا روند یک تایید کندلی بگیرد و بعد سیگنال ورود به معامله‌ را صادر می‌کند. هیچ سیستم معاملاتی وجود ندارد که بتواند از ابتدا تا انتهای یک روند را نشان دهد. آقای وارن بافت می‌گوید: فقط با قمار می‌توانید از ابتدا تا انتهای یک روند را بگیرید. مدیریت سرمایه و حفظ آن باید اولویت اول باشد، در ادامه می‌توانید به کسب سود بپردازید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما