• info@ramzarz.info
  • ۱ اسفند ۱۴۰۱

اولین کنگره موبایل ایران با همکاری و حمایت اتاق اصناف، انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی، انجمن تولیدکنندگان نرم افزار موبایل، اتحادیه فروشندگان موبایل و صوتی تصویری و اتحادیه صنف تجهیزات مخابراتی و ستاد اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تاریخ ۲ تا ۵ اسفند ماه از ساعت ۱۱ الی ۱۸ در مرکز دائمی نمایشگاه‌های ایران‌مال در تهران برگزار می‌شود. پلتفرم معاملاتی رمزارز نیز یکی از شرکت‌کننده‌های اولین کنگره موبایل ایران است. 

یکی از اهداف مهم این رویداد، برقراری ارتباط بین بخش‌های مختلف زنجیره زیست بوم موبایل کشور در جهت هم‌افزایی توسعه‌دهندگان، سرویس‌دهندگان و تامین‌کنندگان زیست بوم تلفن همراه کشور است. در این رویداد با ایجاد تعاملات سازنده شاهد پایداری در تامین و توزیع، شناخت نیازها، تقویت بخش تولید و نهایتا ایجاد تعادل و شکوفایی اقتصاد دیجیتال همراه خواهیم بود.

وجه تمایز کنگره موبایل ایران با دیگر رویدادهای مشابه همچون تلکام و الکامپ در این است که این رویداد صرفا کارکرد نمایشگاهی ندارد؛ بلکه فرصتی است که میتوان نقشه راه اکوسیستم ارتباطات و موبایل کشور را با رویکرد توسعه در آن ترسیم کرد. شرکت‌های حوزه بلاکچین و رمزارز با حضور در این رویداد بزرگ، فرصتی را برای بیان دغدغه‌ها و ایده‌پردازی به‌منظور یافتن راه‌حل‌های جدید پیدا خواهند کرد. پلتفرم معاملاتی رمزارز نیز با حضور در این کنگره فرصت تبادل نظر و ارائه راه‌حل‌های نوین را غنیمت می‌شمارد. 

همچنین در این رویداد پنل‌های تخصصی و استارتاپی زیست‌بوم موبایل ایران برگزار خواهد شد و مهمانان در هر پنل به مدت ۳۵ الی ۴۵ دقیقه می‌توانند به ارائه و بررسی ظرفیت‌های هر حوزه بپردازند. چالش استارتاپی این کنگره با حضور ۲۰ تا ۳۰ استارتاپ برگزار می‌شود و هر تیم می‌تواند در مدت زمان کوتاهی طرح خود را به طور کامل در حضور سرمایه‌گذاران و داوران ارائه کند و در انتها تیم برتر انتخاب خواهد شد.

کارگاه‌هایی که تیم رمزارز در کنگره موبایل ایران برگزار خواهند کرد روز چهارشنبه و پنجشنبه (۳ و ۴ اسفند) خواهند بود. زمان‌بندی کامل پنل‌ها و کارگاه‌ها متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما