• info@ramzarz.info
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۲

صرافی والکس یک پلتفرم آنلاین امن و سریع را برای معامله بدون واسطه و نامحدود بیش از ۳۵ رمز ارز برجسته فراهم کرده است. پلتفرم صرافی رمز ارز والکس در سال ۱۳۹۷ توسط جمعی متخصص از دانشجویان دانشگاه شریف و تهران راه‌اندازی شد. دسترسی سخت ایرانی‌ها به بازارهای جهانی، وجود پروژه‌های اسکم و کارمزدهای غیرمنصفانۀ برخی از پلتفرم‌های مبادلات رمز ارز ایرانی، از دلایل اصلی توسعه پروژه والکس عنوان شده است.

صرافی رمزارزی والکس نیز به مانند صرافی‌‎های نوبیتکس و اکسیر از حجم بالای معاملات روزانه، نقدینگی زیاد و کارمزد‌های مقرون‌به‌صرفه برخوردار است. از این رو، پلتفرم رمزارز امکان وصل شدن به صرافی والکس را از طریق API برای کاربران خود فراهم کرده است. در ادامه نحوۀ اتصال صرافی رمزارزی والکس به داشبورد رمزارز را قدم‌به‌قدم بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: API چیست و API در صرافی‌های رمزارزی چه کاربردی دارد؟

نحوه اتصال حساب صرافی والکس (Wallex) به داشبورد رمزارز

مطابق با تصویر قبل، ابتدا به حساب کاربری خود در صرافی والکس رفته و آن‌جا به قسمت مدیریت API وارد شوید.

صرافی والکس

سپس بر گزینۀ ساخت API کلیک کنید تا پنجره‌ای مشابه با تصویر زیر برای شما نمایش داده شود. یک نام برای اتصال خود انتخاب کنید و مطمئن شوید که تیکِ «معامله» را در قسمت اجازه‌ها بزنید.

نحوه اتصال حساب صرافی والکس (Wallex) به داشبورد رمزارز

در انتها باید به داشبورد رمزارز وارد شوید و با وارد کردن اطلاعاتی که از صرافی والکس دریافت کردید، کلید API خود را ثبت کنید و اتصال حساب صرافی والکس به رمزارز را برقرار کنید.

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما