• info@ramzarz.info
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۲

بای بیت (Bybit) یک پلتفرم مبادلاتی رمزارز با دامنۀ متنوعی از خدمات است که از سال ۲۰۱۸ مشغول فعالیت بوده است. معاملات آنی و مشتقات ارز دیجیتال، بازارهای NFT، محصولات استیک و صرافی غیرمتمرکز (DEX) تنها برخی از امکانات اکوسیستم بای بیت هستند. تاکنون در این صرافی بیش از ۲۷۰ دارایی لیست شده‌اند. تعداد کاربران بای بیت در وبسایت این صرافی بیش از ۱۰ میلیون نفر از ۱۶۰ کشور دنیا گزارش شده است.

با وصل کردن صرافی بای بیت به داشبورد رمزارز می‌توانید دارایی‌ها و سفارش‌های خود را به صورت مستقیم از این داشبورد مدیریت کنید و به اطلاعات بازارهای بای بیت دسترسی یابید. برای این کار، ابتدا باید به حساب کاربری خود در صرافی بای بیت وارد شوید.

آن‌جا، مطابق تصویر بعد، به پروفایل خود بروید و گزینۀ API را کلیک کنید.

نحوه اتصال حساب صرافی بای بیت (Bybit) به داشبورد رمزارز

سپس در پنجرۀ بازشده دکمۀ ‘Create New Key’ را فشار دهید.

نحوه اتصال حساب صرافی بای بیت (Bybit) به داشبورد رمزارز

مشابه با صرافی‌های قبلی، این‌جا نیز باید شناسۀ دوعاملی (۲FA) را با استفاده از رمز یکبار مصرف اپلیکیشن Google Authenticator فعال کنید. با فرض انجام این کار و کلیک مجدد بر ‘Create New Key’ پنجرۀ زیر باز خواهد شد:

نحوه اتصال حساب صرافی بای بیت (Bybit) به داشبورد رمزارز

لازم است که تنظیمات را مطابق با تصویر بالا انجام دهید. سپس گزینۀ ‘Submit’ را کلیک کنید. با این کار، کلید API و کلید مخفی API به شما نمایش داده خواهد شد. توجه کنید که رمز API تنها همین یک مرتبه نمایش داده می‌شود پس نیاز است که آن را در جایی یادداشت کنید.

بای بیت

حالا به داشبورد رمزارز وارد شوید و مشابه با صرافی‌های قبل، پس از انتخاب صرافی بای بیت و گذاشتن یک نام برای اتصال به داشبورد، کلید API و کلید مخفی را در فیلدهای مربوطه وارد کنید. در پایان، دکمۀ ثبت را فشار دهید تا مراحل وصل کردن صرافی بای بیت به داشبورد رمزارز کامل شود.

صرافی بای بیت

همان‌طور که در تصویر بعد دیده می‌شود، اتصال API صرافی بای بیت نیز اضافه شده است و البته چون تیکِ پیش‌فرض را فعال کرده بودید، به جای صرافی کوینکس، این صرافی به عنوان اتصال پیش‌فرض انتخاب شده است.

اتصال API صرافی بای بیت

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما