• info@ramzarz.info
  • ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز این فرصت را فراهم کرده تا دوستان بیشتری را به استفاده از پلتفرم رمزارز دعوت کنید و از این راه پاداش بیشتری بگیرید. 

برنامه رفرال یا معرفی به دوستان چیست؟

برنامه رفرال اغلب در فضای کسب و کار برای متصل کردن افراد از طریق توصیه یا دعوت و تولید سود از طریق ایجاد موقعیت برد-برد استفاده می‌شود. استفاده از رفرال چه برای معرفی‌کننده و چه فرد دعوت‌شده، سودمند است؛ به این علت که اولی برای معرفی کردن پاداش می‌گیرد و دومی نیز به یک منبع توصیه‌شده و امتحان‌شده دسترسی می‌یابد. روشن است که برای خود پلتفرم نیز ارزشمند است زیرا به اهداف خود از بازاریابی دست پیدا می‌کند. 

کسب و کارها مدت‌هاست که از برنامه‌های رفرال به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود استفاده می‌کرده‌اند. اما برنامه‌های رفرال بین بسیاری از صرافی‌ها و پلتفرم‌های رمزازی محبوب شده‌اند. آن‌ها از ویژگی‌های منحصر به فرد رمزارزها استفاده می‌کنند تا با یک راه‌حل برد-برد، سطح دسترسی خدمات خود را در میان کاربران افزایش دهند. 

در برخی موارد مشاهده می‌کنیم که یک کاربر تا حدی از قابلیت‌ها و تجربۀ کلی یک پلتفرم مشخص متحیر شده که بدون هر نوع انگیزۀ مالی نیز حاضر است آن را به دیگران معرفی کند. آن‌گاه چه انگیزه‌ای برای توصیه کردن یک صرافی یا داشبورد معاملاتی به دوستان و آشنایان خود خواهید داشت اگر بدانید از آن درآمد خواهید داشت؟

مزایای معرفی به دوستان

برنامه رفرال مزایای مختلفی برای کاربر نهایی به همراه دارد. برای همین تبدیل به یک استراتژی محبوب بین کسب و کارهای نوین از جمله پلتفرم‌ها و صرافی‌های رمزارز شده‌اند. انگیزه‌های مالی، امکان کسب درآمد منفعلانه، فرصت‌های شبکه‌سازی، معامله‌گری بهتر، مشارکت و سطح فعالیت بیشتر، دسترسی به خدمات اختصاصی و فرصت‌های آموزشی تنها برخی از مزایای یک برنامه رفرال هستند. این عوامل است که رفرال را به یک انتخاب سودمند برای هر دوی کسب و کار و کاربر نهایی تبدیل کرده است. 

انواع برنامه رفرال در صرافی‌های رمزارز

 پاداش‌های «معرفی به دوستان» در صرافی‌ها و پلتفرم‌های رمزارزی انواع گوناگونی دارند و به شیوۀ متفاوتی داده می‌شوند:

  • پاداش مستقیم: توکن، کوپن یا کارت هدیه که با ثبت نام یک فرد با لینک آن‌ها به صورت مستقیم به حساب آن‌ها واریز می‌شود. 
  • سیستم رفرال زنجیره‌ای: شامل چندین لایه است که نه فقط از فرد دعوت‌شده، بلکه از افراد معرفی‌شده توسط وی نیز پاداش می‌گیرید. 
  • تخفیف کارمزد معاملات: هر دوی معرفی‌کننده و دعوت‌شده ممکن است تخفیف در کارمزد معاملاتشان بگیرند. این برنامه رفرال از افزایش فعالیت معاملاتی حمایت می‌کند. 
  • برنامه‌های وفاداری: کاربران در طولانی‌مدت می‌توانند با دعوت از کاربران جدید امتیازات رفرال را جمع‌ کنند و پاداش‌های ویژه‌ای دریافت کنند. 
  • رقابت رفرال: در این برنامه‌ها جوایزی برای افرادی که بیشتری رفرال را در مدت مشخصی انجام دهند در نظر گرفته می‌شود. 
  • دریافت درصدی از کارمزد معاملات فرد دعوت‌شده: برای مثال صرافی کوکوین در آپریل ۲۰۲۳ اعلام کرد که کاربران با معرفی به دوستان می‌توانند بیست درصد از کارمزد معاملات آن‌ها را پاداش بگیرند. درآمد رفرال با رمزارزی که هزینه تراکنش با آن پرداخت شده و به صورت هفتگی به حساب معرفی‌کننده واریز می‌شود. 

رفرال در سایت رمزارز 

برنامه رفرال یا معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز دو حالت دارد:

رفرال عمومی به این معناست که می‌توانید لینک یا کد معرفی به دوستان را با دیگران به اشتراک بگذارید و با پیوستن آن‌ها به داشبورد رمزارز (ثبت نام و تایید شماره همراه) پاداش بگیرید. پاداش معرفی به دوستان در قالب کوپن RMZr به حساب کاربری شما افزوده می‌شود. در قسمت پایینی این صفحه می‌توانید تعداد دوستان دعوت‌شده و درآمدتان از این کار را مشاهده کنید. همچنین، نام، آدرس ایمیل، شماره موبایل، تاریخ ثبت نام و درآمد شما از فرد دعوت شده در جدولی مجزا نمایش داده می‌شوند. 

رفرال قراردادی مناسب برای اینفلوئنسرها و یا افرادی است که تمایل دارند سفیر پلتفرم رمزارز باشند. برای شما، امکاناتی مانند داشبورد اختصاصی برای رصد رفرال‌ها فراهم شده است. سایت رمزارز آمادۀ عقد قرارداد با شماست.

بیشتر بخوانید: داشبورد معاملاتی چیست؟ آموزش نحوه استفاده از داشبورد رمزارز

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

برای معرفی داشبورد معاملاتی رمزارز به دوستان و آشنایان خود باید ابتدا به داشبورد رمزارز وارد شوید. سپس مطابق تصویر، از منوی کاربری سمت راست صفحه بر گزینۀ «تنظیمات» کلیک کنید.

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

سپس از منوی کشویی باز شده به قسمت «حساب کاربری» بروید.

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

همانطور که مشاهده می‌کنید، اطلاعات حساب کاربری شما اینجاست و می‌توانید نام، شماره تلفن همراه و رمز عبور حساب کاربری خود را ویرایش کنید. برای ورود به بخش رفرال داشبورد رمزارز، باید به تبِ «معرفی به دوستان» وارد شوید. (مطابق با تصویر زیر)

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

همانطور که در تصویر بعد مشاهده می‌شود، بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز از دو بخش «رفرال عمومی» و «رفرال قراردادی» تشکیل شده است. 

در برنامه رفرال عمومی، می‎توانید لینک رفرال اختصاصی خود را کپی کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با ثبت نام آن‌ها در داشبورد از طریق لینک ارسال‌شده پاداش خود را در قالب توکن‌های RMZ یا کوپن دریافت می‌کنید. 

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

همچنین می‌توانید کد معرف را برای دوست خود بفرستید تا در صفحه ثبت نام در رمزارز در فیلد مربوطه وارد کند. 

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

در همان صفحه، پایین‌تر، می‌توانید تعداد دوستان خود، درآمد کسب‌شده از رفرال و فهرستی از آن‌ها را مشاهده کنید. 

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

در تبِ «رفرال قراردادی» توضیح داده شده است که در صورت تمایل می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی اطلاعات بیشتری از این نوع رفرال کسب کنید.

آموزش بخش معرفی به دوستان در داشبورد رمزارز

در پایان امیدواریم این نوشته بتواند درک بهتری از کاربردها و مزایای برنامه رفرال در دنیای کریپتو بسازد و همزمان نحوۀ استفاده از بخش معرفی به دوستان داشبورد رمزارز را آموزش دهد.  

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما