• info@ramzarz.info
  • ۱۳ تیر ۱۴۰۲

پلتفرم اکسیر با هدف ایجاد یک صرافی داخلی امن در سال ۱۳۹۶ راه‌اندازی شد. اکسیر همواره در صدر لیست بهترین صرافی‌های رمزارزی داخلی قرار داشته است.

بعد از تعلیق حساب کاربران در صرافی آمریکایی بیترکس در سال ۲۰۱۴ و آغاز موجی از نگرانی‌ها بین کاربران ایرانی دنیای کریپتو، تیم اکسیر اقدام به راه اندازی یک پلتفرم بی‌واسطه برای علاقه‌مندان به رمزارزها نمود. اکنون اکسیر یکی از محبوب‌ترین بسترها برای معاملات رمزارزی است.

بیشتر بخوانید: API چیست و API در صرافی‌های رمزارزی چه کاربردی دارد؟

برای وصل کردن اکسیر به داشبورد رمزارز تنها کافی‌ست که به حساب کاربری خود در صرافی اکسیر رفته و در بخش تنظیمات، اطلاعات مربوط به API را دریافت نمائید.

نحوه اتصال حساب صرافی اکسیر (Exir) به داشبورد رمزارز

سپس اکسیر از شما می‌خواهد یک نام را برای اتصال API انتخاب کنید.

اتصال به صرافی اکسیر

پس از آن، برای محافظت از امنیت دارایی‌ها، از شما می‌خواهد که کد ارسالی به ایمیل و رمز یکبار مصرف Google Authenticator را در دو فیلد مربوطه وارد کنید.

نحوه اتصال حساب صرافی اکسیر (Exir) به داشبورد رمزارز

مطابق تصویر بعدی، اکسیر به شما یک کلید API و یک کلید خصوصی می‌دهد که باید آن‌ها را ذخیره کنید. پایین‌تر قسمتی با عنوان دسترسی یا ‘Access’ وجود دارد که مطمئن شوید تیکِ ‘Trade’ در آن فعال شده باشد. بر گزینۀ ذخیره کلیک کنید و به داشبود رمزارز بروید.

اتصال به صرافی اکسیر

در نهایت می‌توانید با وارد کردن این اطلاعات در داشبورد رمزارز به حساب کاربری خود در صرافی اکسیر متصل شوید. ادامۀ فرآیند کاملاً مشابه با صرافی‌های قبل است و برای پرهیز از طولانی شدن متن از آن چشم‌پوشی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: سایت رمزارز با کدام صرافی‌های خارجی و ایرانی کار می‌کند؟ نحوه اتصال به صرافی‌ها

کامنت ها
نظر دهید
کد امنیتی را وارد کنید :

خبرنامه برای دریافت
آخرین به روزرسانی های شرکت ما