رمز ارز

سیگنال PRIME

سیگنال دهنده Prime با تکنولوژی پیشرفته خود میتواند مثل یک ترنسفرمر با هر تغییر شرایط بازار فرآیند بررسی خود را منطبق کند و برای کسب بیشترین سود از بازار به شما کمک کند.

اگر مدتی در بازار مالی فعالیت داشته باشید میبینید که این مارکت به صورت روزانه یا گاها ساعتی شرایطش تغییر میکند، گاهی پر نوسان و گاهی ساکن و کم تحرک است، سیگنال دهنده پرایم با تکنولوژی پیشرفته خود میتواند مثل یک ترنسفرمر با هر تغییر شرایط بازار فرآیند بررسی خود را منطبق کند و برای کسب بیشترین سود از بازار به شما کمک کند.

 

میزان دیتای مورد نیاز برای یک هوش مصنوعی جهت تجزیه و تحلیل عملکرد قیمت بازار، می‌تواند بسته به یک موضوع خاص و یا الگوریتم مورد استفاده متفاوت باشد. با این حال به طور کلی، داده‌های بیشتر می‌تواند پیش‌بینی‌های دقیق‌تر و قابل اعتمادتری را رقم بزند.
به عنوان مثال، برای تجزیه و تحلیل قیمت یک سهام در یک بازه زمانی مشخص، حداقل ۱۰۰۰ – ۳۰۰۰ داده برای عملکرد خوب مدل توصیه می‌شود؛ اما نقاط داده بیشتر می‌تواند به تعمیم و نتیجه‌گیری بهتر مدل کمک کند.


برای انواع دیگر داده‌های مالی، مانند حجم معاملات یا شاخص‌های اقتصادی، تعداد نقاط داده ممکن است بسته به مورد استفاده خاص و پیچیدگی مدل متفاوت باشد. اما در این بین، کیفیت داده نیز مهم است و داشتن حجم زیاد دیتا، همیشه به عملکرد بهتر منجر نمی‌شود.

چندین داده و شاخص وجود دارد که برای پیش‌بینی عملکرد قیمت بازار مهم هستند، که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داده‌های قیمت بر محور زمان:

این مورد شامل قیمت‌های گذشته، حجم معاملات و سایر داده‌های بازار است که می‌تواند برای شناسایی الگوها و روندها در بازار استفاده شود.

شاخص‌های اقتصادی:

شاخص‌های اقتصادی مثل تولید ناخالص داخلی، تورم و نرخ بهره می‌توانند بینشی در مورد سلامت کلی اقتصاد ارائه دهند و بر قیمت‌های بازار تاثیر بگذارند.

تحلیل اخبار و فضای روانی حاکم بر بازار:

مدل‌های هوش مصنوعی را می‌توان برای درک احساسات مقالات خبری و پست‌های رسانه‌های اجتماعی مربوط به بازارها یا شرکت‌های خاص آموزش داد؛ که این ویژگی خود می‌تواند دیدگاهی در مورد احساسات بازار ارائه دهد.

شاخص‌های تکنیکال:

شاخص‌های فنی و تکنیکال مانند میانگین متحرک، شاخص قدرت نسبی (RSI) و باندهای بولینگر می‌توانند بینشی در مورد حرکات کوتاه‌مدت قیمت به وجود آورند. از این شاخص‌ها می‌توان برای شناسایی الگوها و روندها در بازار استفاده کرد.

داده‌های جایگزین:

این بخش شامل مواردی مثل تصاویر ماهواره‌ای، اطلاعات آب و هوا و سایر منابع دیتا (از منابع بدون ساختار) است.

ابزار معاملات رمزارزها که مبتنی بر هوش مصنوعی‌ است، با نظارت بر نمودارهای معاملات، داده‌های بازار و روند استخراج، می‌تواند سیگنال‌ها و یا هشدارهای فوری را برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال ایجاد کند.

 

تفاوت اصلی بین افراد برنده و بازنده، دسترسی به موقع به دیتای با کیفیت است. چه یک معامله‌گر متخصص و چه مبتدی باشید، ما ماموریت داریم تا با ارائه اطلاعات منطقی و به موقع، به شما کمک کنیم تا در معاملات خود به شکل موفق‌تر عمل کنید. تصمیمات تجاری باید به موقع گرفته شود. بنابراین، لازم است هرگونه گمانه‌زنی و احساسات را نادیده بگیرید.

اما، چه چیزی ما را متفاوت می‌کند؟ تیم رمزارز یک الگوریتم منحصربفرد مبتنی بر هوش مصنوعی ایجاد کرده که تجزیه و تحلیل مقادیر زیاد و پیچیده دیتا، شامل نمودارهای معاملاتی گذشته و بررسی روندهای فعلی را برای یافتن بهترین فرصت در معاملات، با سرعت زیاد و در زمان مناسب انجام می‌دهد.

شاخص‌های تکنیکال، در واقع محاسبات ریاضی هستند که بر اساس قیمت و یا حجم معاملات یک دارایی در بازار عمل می‌کنند. آن‌ها برای کمک به شناسایی روند، الگوها و فرصت‌های خرید و فروش بالقوه در بازار استفاده می‌شوند. برخی از رایج‌ترین شاخص‌های تکنیکال مورد استفاده عبارتند از:

میانگین متحرک:

میانگین متحرک یک محاسبه ریاضی ساده است که میانگین قیمت اوراق بهادار را در یک دوره زمانی مشخص محاسبه می‌کند. رایج‌ترین میانگین‌های متحرک، میانگین‌های متحرک ۵۰ روزه و ۲۰۰ روزه هستند.

شاخص قدرت نسبی (RSI) :

RSI یک شاخص تکنیکال است که میزان سود اخیر سهام را با مقدار زیان اخیر آن مقایسه کرده و به شناسایی وضعیت خرید و فروش بیش از حد در بازار کمک می‌کند.

باندهای بولینگر:

باندهای بولینگر یک شاخص برای اندازه‌گیری نوسان است که از میانگین متحرک و دو خط انحرافی استاندارد تشکیل شده است. باندهای بولینگر به شناسایی زمان خرید یا فروش بیش از حد سهام کمک می‌کنند و همچنین می‌توان از آن‌ها برای شناسایی تغییر روند احتمالی در بازار استفاده کرد.

نوسانگر تصادفی:

این شاخص قیمت پایانی یک اوراق بهادار را با دامنه قیمت‌های آن در یک دوره زمانی معین، مقایسه می‌کند. با استفاده از این اندیکاتور می‌توان وضعیت خرید و فروش بیش از حد را شناسایی کرد.

میانگین متحرک واگرایی-همگرایی (MACD):

MACD یک شاخص دنبال کننده روند است که به شناسایی تغییرات در جهت حرکت سهام کمک می‌کند.

این اندیکاتورها نه تنها در بازار ارزهای دیجیتال، بلکه در سایر بازارهای مالی مانند سهام، فارکس، معاملات آتی و کالاهای اساسی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مدل هوش مصنوعی ما اغلب در ترکیب با سایر شاخص‌های فنی و تحلیل‌های بنیادی برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر معاملاتی استفاده می‌شود.

معامله آلت‌کوین‌ها در مقابل بیت‌کوین می‌تواند مولدتر باشد، زیرا به طور بالقوه فرصت‌های معاملاتی بیشتری را فراهم می‌کند. به طور کلی، نقدینگی بازار بیت‌کوین بسیار بیشتر از بازار سایر آلت‌کوین‌ها در نظر گرفته می‌شود. به عبارت دیگر، معمولا حجم معاملات و خریداران و فروشندگان بالقوه بیشتری در معاملات بیت‌کوین وجود دارد.

شایان ذکر است که انتخاب جفت معامله یک ترجیح شخصی است و به اولویت‌های معامله‌گر و ریسک‌پذیری او بستگی دارد.

معاملات آلت‌کوین (رمزارزهای متفرقه) در مقابل بیت‌کوین، می‌تواند مزایای متعددی از جمله افزایش نقدینگی و توانایی بهره‌برداری از نوسانات بازار را به همراه داشته باشد. از آنجایی که بیت‌کوین پرکاربردترین و شناخته‌شده‌ترین رمزارز مارکت است، بسیاری از صرافی‌ها آلت‌کوین‌ها را (به جای ارزهای فیات)، تنها در مقابل بیت‌کوین لیست می‌کنند. این به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا به راحتی آلت‌کوین‌ها را با استفاده از موجودی بیت‌کوین خود خریداری کرده و یا بفروشند. علاوه‌براین، از آنجایی که ارزش آلت‌کوین‌ها اغلب به ارزش بیت‌کوین مرتبط است، معامله آن‌ها در جفت بیت‌کوین می‌تواند به معامله‌گران کمک کند تا از نوسانات بازار استفاده کرده و به طور بالقوه سود کسب کنند.

شاید اینطور به نظر برسد که با توجه به فیلترهای مکانیزم هوش مصنوعی، تایید نهایی سیگنال کمتر رخ دهد. اما با توجه به اینکه ربات‌ها دائما (به ازای هر کندل) در حال ارزیابی حرکات قیمتی هستند و این کار در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد، می‌توانیم سیگنال‌های تایید شده متعددی را دریافت کنیم. با این وجود برخی از ربات‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که فیلترهای گسترده‌تری را پوشش دهند. در چنین مکانیزم‌هایی تعداد سیگنال‌ها کاهش می‌یابد، اما دقت و احتمال موفق بودن سیگنال نیز بیشتر می‌شود.

لیست جفت ارز‌ها یی که ربات PRIME سیگنال میدهد:

قیمت ارز
صرافی
LTC/BTC
LTC/BTC
Binance
Binance
QTUM/BTC
QTUM/BTC
Binance
Binance
ATOM/BTC
ATOM/BTC
Binance
Binance
ZIL/BTC
ZIL/BTC
Binance
Binance
ZRX/BTC
ZRX/BTC
Binance
Binance
SNX/BTC
SNX/BTC
Binance
Binance
KNC/BTC
KNC/BTC
Binance
Binance
TRX/BTC
TRX/BTC
Binance
Binance
LINK/BTC
LINK/BTC
Binance
Binance
GRT/BTC
GRT/BTC
Binance
Binance
THETA/BTC
THETA/BTC
Binance
Binance
OMG/BTC
OMG/BTC
Binance
Binance
XTZ/BTC
XTZ/BTC
Binance
Binance
BAND/BTC
BAND/BTC
Binance
Binance
MANA/BTC
MANA/BTC
Binance
Binance
COMP/BTC
COMP/BTC
Binance
Binance
ADA/BTC
ADA/BTC
Binance
Binance
TOMO/BTC
TOMO/BTC
Binance
Binance
AAVE/BTC
AAVE/BTC
Binance
Binance
UNI/BTC
UNI/BTC
Binance
Binance
ALGO/BTC
ALGO/BTC
Binance
Binance
ETC/BTC
ETC/BTC
Binance
Binance
REN/BTC
REN/BTC
Binance
Binance
BNT/BTC
BNT/BTC
Binance
Binance
ONT/BTC
ONT/BTC
Binance
Binance
۱INCH/BTC
1INCH/BTC
Binance
Binance
WAVES/BTC
WAVES/BTC
Binance
Binance
STX/BTC
STX/BTC
Binance
Binance
BCH/BTC
BCH/BTC
Binance
Binance
ETH/BTC
ETH/BTC
Binance
Binance
BAT/BTC
BAT/BTC
Binance
Binance
BNB/BTC
BNB/BTC
Binance
Binance
DOT/BTC
DOT/BTC
Binance
Binance
DASH/BTC
DASH/BTC
Binance
Binance
ENJ/BTC
ENJ/BTC
Binance
Binance
BTC/USDT
BTC/USDT
Binance
Binance

سوالات متداول

وارد داشبورد شوید. داشبورد trade   از منوی کاربری گزینهٔ «سیگنال‌ها» را انتخاب کنید. هرکدام از پکیج‌ها را که خواستید خریداری کنید.

بله، تفاوتی ندارد که کدام پکیج سیگنال را خریداری می‌کنید، با انتخاب هر جفت رمزارز در هرکدام از پکیج‌ها، دو کوپن rmrz هدیه دریافت خواهید کرد.

در این صفحه  که مقایسه انجام شده می‌توانید سیگنال‌ها را با هم مقایسه کرده و هرکدام که برایتان مناسب‌تر است را خریداری کنید.

بازده و عملکرد سیگنال‌های رمزارز درصد موفقیت زیادی دارند. برای سنجش اعتبار میزان موفقیت سیگنال‌های می‌توانید وارد داشبورد رمزارز شوید و گزینه «گزارش عملکرد» را انتخاب کنید. مزیت دیگری که سیگنال‌های رمزارز دارند، سوددهی بالا آن‌هاست. نمای کلی سوددهی سیگنال‌ها را می‌توانید در داشبورد رمزارز و با انتخاب گزینه «نمای کلی سوددهی» ببینید. برای آموزش استفاده از سرویس سیگنال‌دهی و بررسی عملکرد سیگنال‌ها کلیک کنید!

در این صورت هیچ هزینه‌ای بابت سیگنال داده شده از شما کسر نخواهد شد. شما فقط برای سیگنال‌های درست هزینه پرداخت می‌کنید.

وین ریت سیگنال لندکروز ۶۰ درصد، سیگنال اپتیموم ۵۵درصد و سیگنال پرایم ۶۵درصد است.

رباتDiamond Signal، به صورت یک اندیکاتور خصوصی VIP در بخش invite only در لیست اندیکاتورهای شما در پلتفرم تریدینگ ویو (TradingView.com) فعال می‌شود.

میزان سوددهی سیگنال‌های رمزارز را می‌توانید از داخل داشبورد مشاهده کنید. پس از ورود به داشبورد، گزینه «سیگنال‌های هوش موصنوعی» را انتخاب کنید، سپس روی «نمای کلی سوددهی» کلیک کنید. برای آموزش نحوه خواندن بخش سوددهی کلیک کنید!

سیگنال‌ها توسط هوش مصنوعی رمزارز تهیه می‌شود. بررسی فاندامنتال و تکنیکال معاملات، مستلزم صرف زمان زیاد است که این خود در بلندمدت میزان خطا را در بین تحلیلگران افزایش می‌دهد. مارکت رمزارز‌ها یک بازار ۲۴ ساعته است که این موضوع امکان بررسی و ثبت سیگنال به صورت manual را به شدت کاهش می‌دهد. هوش مصنوعی فعالیت دستی و درگیری فیزیکی مبادله‌­گران را کاهش داده و در زمان صرف شده برای معامله تا حد زیادی صرفه‌­جویی می‌کند. سیگنال‌های هوش مصنوعی از دقت قابل قبولی برخوردار است و برای هر دو گروه معامله­‌گران مبتدی و حرفه­‌ای قابل استفاده است.

بله. هر زمان که مایل نبودید سیگنالی دریافت کنید، می‌توانید دریافت سیگنال را خاموش کنید.

وارد داشبورد شوید. در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید بخش «آخرین سیگنال‌های فعال» را ببینید.

سیگنال لندکروز ماهانه ۲۰ سیگنال، سیگنال اپتیموم  ماهانه ۲۵ سیگنال، و سیگنال پرایم  ماهانه ۲۰سیگنال ارسال می‌کنند.