رمز ارز

سیگنال Landcrusier

سیگنال Lancdrusier می‌تواند چارت بازارهای مالی را با همان قدرتی که ماشین آفرودی لندکروز دارد پیمایش کند و مسیر سودآوری را با ارائه بهترین موقعیت‌های بازار برایتان هموار سازد.

نحوه عملکرد سیگنال‌دهنده‌های هوشمند (Trade Signal Provider)

ربات‌های معاملاتی یا ربات‌های سیگنال‌دهی، یکی از ابزارهای تحلیل و پیش‌بینی نمودار قیمت محسوب می‌شوند. ربات‌ها مجموعه‌ای از کدهای کامپیوتری هستند که شاخص‌های تکنیکال تحلیل قیمت را بازنمایی می‌کنند و توسط هوش مصنوعی سامان‌دهی می‌شوند. به زبان ساده می‌توان گفت: هر دانشی که یک معامله‌گر حرفه‌ای برای پیش‌بینی حرکات آتی قیمت به کار می‌گیرد، توسط ربات‌ها با سرعت و دقت بسیار بالاتری انجام شده و نتیجه به عنوان یک پیشنهاد خرید یا فروش، به کاربر ارائه می‌شود.
با افزایش تعداد شاخص‌ها و نوسان‌گرهای تحلیل تکنیکال، ارزیابی همه یا حتی بخشی از آن‌ها توسط معامله‌گر، کار بسیار دشواری است. ربات‌های معاملاتی می‌توانند به واسطه تکنولوژی هوش مصنوعی، این فرآیند دشوار و وقت‌گیر را در کسری از ثانیه با دقت بسیار بالایی انجام دهند. نحوه تحلیل و ارزیابی شاخص‌ها در یک ربات معاملاتی به شرح زیر است:

مبنای تحلیل:

اساس تحلیل و پیش‌بینی قیمت، تکرار و تاثیر الگوی حرکات پیشین بر الگوی حرکات آتی است. هر یک از این الگوها توسط یک شاخص تکنیکال مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. کنار هم قرار گرفتن و همسویی این شاخص‌ها می‌تواند اعتبار یک پیش‌بینی را تا حد قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد. ربات‌های معاملاتی نیز بر اساس ارزیابی خودکار مجموعه‌ای از شاخص‌های تکنیکال، حرکات آتی قیمت را پیش‌بینی می کنند. اما پرسش کلیدی اینجاست که هوش مصنوعی به چه نحوی این شاخص‌ها را ترکیب کرده و نتیجه را ارائه می‌دهد؟

مبنای تایید نهایی:

پس از آنکه نتیجه ارزیابی مجموعه شاخص‌های تکنیکال مشخص شد، ربات چند الگوی بنیادی را به عنوان فیلتر تایید نهایی در نظر می‌گیرد. به عنوان نمونه شاخص واگرایی RSI و روند کلی قیمت، به عنوان دو فیلتر نهایی در نظر گرفته شده است. ربات‌ها می‌توانند فیلترهای بیشتری نیز در نظر بگیرند. معمولا با افزایش شاخص‌های مبنا و فیلتر‌های نهایی، دقت سیگنال‌ها در پیش‌بینی قیمت افزایش می‌‌یابد.

مبنای تحلیلی سیگنال Landcruiser:

، برای آنالیز نمودارهای قیمتی از شاخص‌ها و نوسان‌گرهای متنوعی کمک می‌گیرد، اما الگوی محوری در تحلیل‌های Landcruiser، دو اندیکاتور ساخته شده توسط تیم رمزارز است که بر اساس حجم معاملات و جهت روند کلی بازار سیگنال میدهند. تیم‌های برنامه نویسی و تحلیل‌گر ما در رمزارز با ساخت اندیکاتوری بر اساس نیاز‌ها و پیشنهادات بهترین تریدر‌های سطح جهانی میتوانند با دقت بسیار خوب روند حرکت بازار را حتی در تایم فریم‌های پایین به خوبی تشخیص دهند، این خود اولین پایه مهم سیگنال دهنده Landcruiser است.

مبنای تحلیل:

تصویر کناری مکانیزم اصلی یک ربات معاملاتی را بازنمایی می‌کند. شاخص‌های گوناگون استفاده شده در هوش مصنوعی ربات توسط ضرایب متفاوت تقسیم‌بندی می‌شوند. این ضرایب میزان اهمیت هر شاخص را مشخص می‌کند. نتیجه ارزیابی هر یک از شاخص‌ها به دو صورت BUY یا SELL بازنمایی می‌شود. در صورتی که تحلیل صورت گرفته بر مبنای شاخص مورد نظر صعودی باشد، نتیجه، سیگنال خرید یا BUYی خواهد بود و در مقابل، اگر نتیجه ارزیابی نمودار قیمت بر مبنای شاخص مورد نظر نزولی باشد، نتیجه، سیگنال فروش یا SELL است. در نهایت مجموع BUYها و SELLها (با احتساب ضرایب) با هم مقایسه می‌شود و هر کدام مقدار بیشتری را به خود اختصاص دهد به عنوان خروجی انتخاب می‌شود. همانطور که در نمونه بالا مشاهده می‌کنید، در مقایسه ۱۰ BUY و ۹ SELL، سیگنال خرید به عنوان نتیجه این بخش حاصل شده است.

مبنای تایید نهایی:

سیگنال تولید شده بر مبنای ارزیابی شاخص‌ها، توسط الگوهای بنیادین مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و نتیجه تحت عنوان Confirm، Neutral یا Veto، بازنمایی می‌شود. در نمونه فوق، اگر الگوهای اصلی با سیگنال تولید شده همسو باشند، وضعیت Confirm رخ می‌دهد و اگر معکوس باشند، نتیجه Veto خواهد بود. در صورتی که هر دو الگو در وضعیت Confirm قرار بگیرند، سیگنال نهایی شده و توسط ربات به کاربر ارائه می‌شود.

شاید اینطور به نظر برسد که با توجه به فیلترهای مکانیزم هوش مصنوعی، تایید نهایی سیگنال کمتر رخ دهد. اما با توجه به اینکه ربات‌ها دائما (به ازای هر کندل) در حال ارزیابی حرکات قیمتی هستند و این کار در کسری از ثانیه صورت می‌گیرد، می‌توانیم سیگنال‌های تایید شده متعددی را دریافت کنیم. با این وجود برخی از ربات‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که فیلترهای گسترده‌تری را پوشش دهند. در چنین مکانیزم‌هایی تعداد سیگنال‌ها کاهش می‌یابد، اما دقت و احتمال موفق بودن سیگنال نیز بیشتر می‌شود.

مبنای تحلیلی سیگنال Landcruiser:

و اما دومین پایه آن که مانند تکمیل کننده‌ای عالی در کنار اندیکاتور اول عمل میکند بحث آنالیز لحظه‌ای اوردر بوک و حجم‌های معامله شده و Market Depth است که با کمک هوش مصنوعی و استفاده از شاخص‌‌های آماری تست شده میتواند با دقت خوب ادامه یک روند و قدرت خریداران و فروشندگان را باهم مقایسه کرده و در نهایت نتیجه را در قالب یک سیگنال خرید (long) یا فروش (short) اعلام کند. در این مرحله بر اساس استراتژی‌های بسیار قدرتمند مدیریت ریسک و سرمایه‌ای که کد نویسی شده است نقاط بهینه حد سود و حد ضرر را مشخص میکنیم و در قالب یک سیگنال کامل در کسری از ثانیه برای اپلیکیشن و داشبورد معاملاتی رمزارز شما ارسال میکنیم.

لیست جفت ارز‌ها وتایم فریم‌هایی که ربات Landcruiser سیگنال میدهد:

** توجه،‌ به تدریج سیگنال‌های بیشتری بر روی جفت ارزهای متنوع تر به سیسیتم اضافه شده و به شما کاربران عزیز اطلاع میدهیم.
قیمت ارز
تایم فریم های مورد تحلیل الگوریتم
صرافی
BTC / USDT
BTC / USDT
۱ساعته - ۴ ساعته - ۸ساعته
Binance
Binance
ETH / USDT
ETH / USDT
۳ساعته - ۴ ساعته - ۶ساعته - روزانه
Binance
Binance
XRP / USDT
XRP / USDT
۲ساعته - ۳ ساعته - ۴ ساعته
Binance
Binance
ADA / USDT
ADA / USDT
۳ساعته - ۴ ساعته - ۶ساعته - ۸ساعته
Binance
Binance
FTM / USDT
FTM / USDT
۶ ساعته - ۸ ساعته - روزانه
Binance
Binance
SOl / USDT
SOl / USDT
۲ساعته - ۳ساعته - ۴ ساعته - ۶ساعته - ۸ساعته
Binance
Binance
SHIB / USDT
SHIB / USDT
۲ ساعته -۳ ساعته - ۴ ساعته - ۸ ساعته
Binance
Binance

سوالات متداول

وارد داشبورد شوید. داشبورد trade   از منوی کاربری گزینهٔ «سیگنال‌ها» را انتخاب کنید. هرکدام از پکیج‌ها را که خواستید خریداری کنید.

بله، تفاوتی ندارد که کدام پکیج سیگنال را خریداری می‌کنید، با انتخاب هر جفت رمزارز در هرکدام از پکیج‌ها، دو کوپن rmrz هدیه دریافت خواهید کرد.

در این صفحه  که مقایسه انجام شده می‌توانید سیگنال‌ها را با هم مقایسه کرده و هرکدام که برایتان مناسب‌تر است را خریداری کنید.

بازده و عملکرد سیگنال‌های رمزارز درصد موفقیت زیادی دارند. برای سنجش اعتبار میزان موفقیت سیگنال‌های می‌توانید وارد داشبورد رمزارز شوید و گزینه «گزارش عملکرد» را انتخاب کنید. مزیت دیگری که سیگنال‌های رمزارز دارند، سوددهی بالا آن‌هاست. نمای کلی سوددهی سیگنال‌ها را می‌توانید در داشبورد رمزارز و با انتخاب گزینه «نمای کلی سوددهی» ببینید. برای آموزش استفاده از سرویس سیگنال‌دهی و بررسی عملکرد سیگنال‌ها کلیک کنید!

در این صورت هیچ هزینه‌ای بابت سیگنال داده شده از شما کسر نخواهد شد. شما فقط برای سیگنال‌های درست هزینه پرداخت می‌کنید.

وین ریت سیگنال لندکروز ۶۰ درصد، سیگنال اپتیموم ۵۵درصد و سیگنال پرایم ۶۵درصد است.

رباتDiamond Signal، به صورت یک اندیکاتور خصوصی VIP در بخش invite only در لیست اندیکاتورهای شما در پلتفرم تریدینگ ویو (TradingView.com) فعال می‌شود.

میزان سوددهی سیگنال‌های رمزارز را می‌توانید از داخل داشبورد مشاهده کنید. پس از ورود به داشبورد، گزینه «سیگنال‌های هوش موصنوعی» را انتخاب کنید، سپس روی «نمای کلی سوددهی» کلیک کنید. برای آموزش نحوه خواندن بخش سوددهی کلیک کنید!

سیگنال‌ها توسط هوش مصنوعی رمزارز تهیه می‌شود. بررسی فاندامنتال و تکنیکال معاملات، مستلزم صرف زمان زیاد است که این خود در بلندمدت میزان خطا را در بین تحلیلگران افزایش می‌دهد. مارکت رمزارز‌ها یک بازار ۲۴ ساعته است که این موضوع امکان بررسی و ثبت سیگنال به صورت manual را به شدت کاهش می‌دهد. هوش مصنوعی فعالیت دستی و درگیری فیزیکی مبادله‌­گران را کاهش داده و در زمان صرف شده برای معامله تا حد زیادی صرفه‌­جویی می‌کند. سیگنال‌های هوش مصنوعی از دقت قابل قبولی برخوردار است و برای هر دو گروه معامله­‌گران مبتدی و حرفه­‌ای قابل استفاده است.

بله. هر زمان که مایل نبودید سیگنالی دریافت کنید، می‌توانید دریافت سیگنال را خاموش کنید.

وارد داشبورد شوید. در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید بخش «آخرین سیگنال‌های فعال» را ببینید.

سیگنال لندکروز ماهانه ۲۰ سیگنال، سیگنال اپتیموم  ماهانه ۲۵ سیگنال، و سیگنال پرایم  ماهانه ۲۰سیگنال ارسال می‌کنند.